Connect
To Top

Umbro prezentuje nową kolekcję ubrań

Pochodząc z Manchesteru, którego ulice żyją futbolem, Umbro jasno określa styl, któremu kibicuje. Podwójne diamenty w logo stoją murem za wygodą i bezkompromisową odwagą w byciu sobą. Najnowsza kolekcja marki dobrze czuje się i idealnie współgra z ulicznym klimatem industrialnych dzielnic.

Nostalgiczne wspomnienie lat 90. z jednej strony, a zarazem kibicowanie na dobre i na złe ulubionej drużynie. Takie jest dziś Umbro. W streetwearowym klimacie brandu dominuje trwający w najlepsze trend „big logo”, z którym kumplują się ulice.

Dobrych przyjaciół poznaje się po znaku Umbro.

Kolekcja, podobnie jak zdjęcia kampanii, najlepiej odnajduje się w otoczeniu betonowych kwadratów blokowisk, gdzie czas w towarzystwie zgranej ekipy odmierzany jest kolejnymi rozgrywkami ulubionej drużyny, której można kibicować na trybunach, na boisku i w pubie. Podobnie jak bracia Harold i Wallace Humphrey rozkręcali markę w 1924 roku w zaprzyjaźnionym pubie, tak i kumple spod znaku Umbro wiedzą, że warto trzymać się razem.

Umbro lubi autentyczność. Ma wielu kumpli. Marka pokazuje na czym polega gra w streetwear.

Tradycja sportowa widoczna jest w każdym detalu kolekcji, zarówno w bluzach, spodniach dresowych, jak obuwiu i akcesoriach. W końcu 95 lat wierności piłce nożnej zobowiązuje! Obecnie marka ubiera ponad 60 drużyn, w tym takie światowe sławy, jak Everton, Westham United czy PSV Eindhoven.

More in Fashion

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media