Uniwersum Johna Wicka będzie ogromne! Ambitne plany!

Uniwersum Johna Wicka będzie ogromne! Ambitne plany! Uniwersum Johna Wicka będzie ogromne! Ambitne plany!
Uniwersum Johna Wicka będzie ogromne! Ambitne plany!

Uniwersum Johna Wicka będzie zdecydowanie większe niż ostatnie cztery filmy z Keanu Reevesem w roli głównej. Jak się okazuje w planach są nie tylko spin-offy głównej historii zabójcy, ale również i gra AAA! Jest na co czekać!

Kolejna część serii już w produkcji!

Uniwersum Johna Wicka jest niezwykle popularne na całym świecie. Nie ma się więc co dziwić, że producent chce czerpać jak najwięcej korzyści z bohatera, który grany jest przez jedną z największych gwiazd kina na świecie – Keanu Reevesa. Dlatego też przedstawiciel studia produkcyjnego Lionsgate wypowiedział się na temat tego, co czeka fanów serii.

Przeczytaj także: Spider-Man będzie jeździł IONIQ 6. Dobrze, że nie po Polsce.

Reklama

A nowości będzie naprawdę dużo i uniwersum Johna Wicka mocno się rozrośnie. Czwarta część filmu przyjęła się bardzo dobrze i w wygenerowała naprawdę dobre pieniądze, dlatego też potwierdzono, że John Wick 5 jest w przygotowaniu, ale dopiero na wczesnym etapie rozwoju. A to nie wszystko!

Uniwersum Johna Wicka będzie ogromne! Ambitne plany!
John Wick 5 jest już na wczesnym etapie produkcji. Powstanie również kilka seriali.

Spin-offy oraz gra AAA w drodze. Uniwersum Johna Wicka rośnie w siłę

Uniwersum Johna Wicka rozrośnie się jeszcze bardziej w ciągu kilku następnych lat. Przede wszystkim powstanie spin-off, który będzie nosił nazwę „Ballerina”. W postać Rooney, która jest baletnicą-zabójcą, wcieli się Ana De Armas. Bohaterka wybierze drogę zemsty za śmierć swojej rodziny. Premiera ma odbyć się 7 czerwca 2024 roku i będzie kontynuacją wątku, który pojawił się już w trzecim film John Wick.

Uniwersum Johna Wicka będzie ogromne! Ambitne plany!
Ana de Armas wcieli się w rolę Baleriny w spin-offie serii.

We wrześniu zadebiutować ma serial The Continental, który będzie opowiadał o historii Winstona Scotta (Colin Woodell) i o tym, jak znalazł się on na stanowisku tytułowego hotelu, który stał się bezpiecznym miejscem dla wszystkich zabójców. Teraz wiemy, że producent ma w planach nie tylko nowy film, ale także dwa inne serialami.

Do tego wszystkie powstanie także gra AAA! Na jej temat nie wiadomo praktycznie nic, jednak potencjał jest ogromny!

Źródło: MP1st

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama