Connect
To Top

Wideorejestrator DGM – przyjaciel każdego kierowcy

Czasem znacznie bardziej opłaca się być przezornym i wybierać proste rozwiązania. Podczas jazdy występują sytuacje, których nikt nie jest w stanie przewidzieć. Wideorejestrator DGM jest urządzeniem, które pozwoli nam czuć się bezpiecznie na drodze, a w ostateczności da nam dowód naszej niewinności.

Nowy, niedrogi wideorejestrator

Marka DGM wprowadziła w grudniu na rynek kamerę samochodową z 3-calowym wyświetlaczem LCD, który rejestruje obraz w jakości Full HD. Model CA-D3A jest dostępny w Auchan cenie 99,90 zł. Urządzenie to jest nazywane ,,czarną skrzynką” samochodu, gdyż pozwala na zapobieganie m.in. niesłusznym karom nadawanym przez policję i brakiem dowodów, w sytuacji, gdy to nie my powinniśmy ponieść daną sankcję.

Kształt wideorejestratora DGM jest kompaktowy, więc w żaden sposób nie przeszkadza podczas jazdy. Model CA-D3A zapisuje obraz w jakości Full HD 1920x1080i, dzięki czemu każde nagranie będzie dobrze widoczne, nawet przy słabym oświetleniu danego miejsca. Znacznik czasu pozwala dokładnie zarejestrować trasę, przez co później można łatwiej odszukać interesujący fragment.

Urządzenie posiada funkcję nagrywania w pętli, czyli zapisuje nagrania w postaci poszczególnych plików (o określonej długości). Kiedy materiał zapełni całą kartę pamięci, kolejne pliki zapisywane są w miejsce już istniejących, przy czym nadpisywany jest każdorazowo najstarszy. Dzięki temu użytkownik nie musi się obawiać o brak miejsca na karcie w chwili niebezpiecznego zdarzenia na drodze.

Innowacyjna technologia pozwala kierowcy na oglądnie w kadrze nie tylko jezdni, ale również pobocza, a to za sprawą obiektywu, który obejmuje przestrzeń w promieniu 140 stopni. Użytkownik może przybliżyć  obraz nawet 4-krotnie. Wbudowany G-sensor automatycznie zachowuje nagranie, np. podczas wypadku. Rejestrowany jest również dźwięk, dzięki czemu później można zweryfikować zapis audio z danej podróży.

Wideorejestrator ma wbudowaną pamięć 1024 MB oraz dodatkowy czytnik kard SD do 32 GB. Zestaw DGM zawiera specjalną przyssawkę, ładowarkę samochodową, kabel mini USB (3,5 m) oraz instrukcję obsługi.

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media