88
Views

Chyba każdy z nas zagrał w Wiedźmina. Gra polskiego studia CD Project RED cieszy się sławą i uznaniem na całym świecie. Teraz odsłona gry trafiła na urządzenia pracujące na systemie Android. Gra Wiedźmińskie Opowieści: Wojna Krwi dostępna jest w sklepie Google Play.

Wiedźmińskie Opowieści: Wojna Krwi trafia na Androida

CD Projekt RED stworzyło mobilną grę miłośników wiedźmińskich przygód. Wiedźmińskie Opowieści to gra RPG typu role-playing, która na pewno przypadnie do gustu fanom świata stworzonego przez Andrzeja Sapkowskiego. Gra daje nam możliwość eksploracji, rozwiązywania zagadek i grania w gry karciane znane ze świata Geralta. Tytuł oferuje model gry freemium, gdzie po przejściu określonego momentu, gracz ma możliwość kupna pełnej wersji gry.

O czym opowiada gra Wiedźmińskie Opowieści: Wojna Krwi? W fabule wcielamy się w postać królowej północnych ziem Lyrii i Rivii, Meve. Gra opowiada o wojnie pomiędzy królestwem Meve a wojskami Nilfgardu.

Gra dostępna jest również na inne platformy

Wiedźmińskie Opowieści: Wojna Krwi to gra, która w końcu dostępna jest na urządzeniach pracujących na systemie Google Android. Tytuł trafił jednak wcześniej na inne platformy. Już od jakiegoś czasu, w grę mogą grać osoby posiadające urządzenia pracujące na systemie Apple iOS oraz na konsolach Nintendo Switch, PlayStation 4 i 5, a także Xbox One i Series X.

W grze użytkownik ma możliwość odblokowania bonusów w innym tytule CD Projekt RED, GWINT. Możemy zdobyć m.in. ozdoby i 20 kart premium, które mogą zostać wykorzystane w trybie wieloosobowym. Gra dostępna jest pod tym linkiem.

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.