Site icon MenWorld.pl

Wiele nowości w CoD Warzone 2! Co nas czeka w drugim sezonie?

Drugi sezon w CoD Warzone 2 rozpocznie się za dwa tygodnie. Gracze oczekują nowej zawartości, a deweloperzy zamierzają ją dostarczyć. W rozgrywce pojawi się wiele nowości oraz kilka rozwiązań znanych z pierwszej części darmowego Call of Duty.

Drugi sezon CoD Warzone 2 już niebawem

Activision i Infinity Ward przygotowują się do premiery drugiego sezonu CoD Warzone 2. Ten wystartuje za dwa tygodnie i już teraz wiemy, co przyniesie graczom aktualizacja. Oprócz wszelakich poprawek dotyczących bezpieczeństwa czy zbalansowania broni, rozgrywka zyska nowe funkcje oraz nowości, których nie było w pierwszym sezonie.

Wiele nowości w CoD Warzone 2! Co nas czeka w drugim sezonie?
Infinity Ward i Activision szykują wiele zmian w darmowym battle royale!

Przeczytaj także: Wydał grę za 9199 zł na Steam. Można ją zwrócić po przejściu

Drugi sezon CoD Warzone 2 ma przynieść nam nowy/stary gułag. W najnowszej odsłonie darmowego battle royala dotychczas po śmierci na polu walki w gułagu stawaliśmy do pojedynku 2v2. Aktualizacja przywróci starcie 1v1 oraz wprowadzi konieczność zdobycia flagi jak w przypadku trybu Dominacja.

Infinity Ward wprowadza wiele zmian do rozgrywki

W drugim sezonie CoD Warzone 2 Infinity Ward postanowiło zamienić system plecaków po zabiciu przeciwnika na wypadający na ziemię łup. System dobrze znany z pierwszego Warzone. Zmiany zostaną również wprowadzone w kwestii pancerza. Dwupłytowe kamizelki, które gracz otrzymywał na starcie, zostaną zastapione trzypłytowymi. Średnie i duże plecaki znikną z rozgrywki, a każdy gracz będzie korzystał z takiego samego plecaka przez całą grę.

Wiele nowości w CoD Warzone 2! Co nas czeka w drugim sezonie?
Wiele nowości w CoD Warzone 2! Co nas czeka w drugim sezonie?

Zmieniona zostanie także cena znaczników zrzutu wyposażenia, która zostanie obniżona. Twórcy zdradzili, że znaczniki te będzie można znaleźć podczas plądrowania lokacji, jednak będzie to “rzadki przypadek”. W DMZ doświadczymy zwiększenia poziomu trudności. Warto również zaznaczyć, że twórcy pracują nad nową mapą dla CoD Warzone 2.

Źródło: VGC

Exit mobile version