89
Views

Jeśli chcieliście z rana skorzystać z Discorda, NordVPN czy zagrać w League of Legends lub Valorant, to możecie napotkać sporo problemów. Ich źródłem jest duża awaria Cloudflare, która trwa od ok. godziny 8:00.

Wielka awaria Cloudflare! Co się dzieje?

Niestety, użytkownicy, którzy chcieli dziś skorzystać z popularnych aplikacji i gier, będą musieli trochę poczekać, ponieważ usługodawca napotkał ogromną awarię, która wyłączyła dostęp do wielu aplikacji. Wśród portali i aplikacji, które mogą napotkać problemy z poprawnym działaniem, jest m.in. Discord, Google, NordVPN, Valorant czy League of Legends.

Przeczytaj także: Mapy Google poinformują Cię ile będzie kosztowała podróż

Na stronie usługodawcy możemy przeczytać, że zespół bada szeroko zakrojone problemy z działaniem usług i sieci. Użytkownicy, którzy korzystają z danych aplikacji i witryn, mogą napotkać liczne awarie. Usługodawca zapewnił, że kiedy przyczyną problemów zostanie znaleziona, użytkownicy zostaną o tym poinformowani.

cloudflare
Cloudflare padło, a z nim LoL, Discord i wiele innych

Źródło: Cloudflare/DownDetector.pl

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.