Współpraca BP i Auchan to strzał w dziesiątkę. Wkrótce kolejne otwarcia

Współpraca BP i Auchan to strzał w dziesiątkę. Wkrótce kolejne otwarcia

Polacy niezbyt przychylnie patrzą w kierunku ograniczeń handlu w niedzielę. Stąd też dużym zainteresowaniem cieszą się sklepy, które na przekór wszystkiemu otwierają się w tym dniu. Najwidoczniej współpraca BP i Auchan to również strzał w dziesiątkę. Przedsiębiorstwa otworzyły już kilka sklepów pracujących siedem dni w tygodniu przy stacjach paliw. Firmy planują rozwój kooperacji.

Rok temu, a konkretniej w listopadzie 2020 rozpoczęła się współpraca BP i Auchan. Na jednej ze stacji paliw – bp Reduta w Warszawie powstał sklep Easy Auchan. Jak widać, zainteresowanie musiało być naprawdę duże, gdyż w kolejnym miesiącu otworzono kolejne placówki. Firmy nie planują na tym poprzestać, gdyż kilka dni temu otworzono Easy Auchan przy ulicy Grochowskiej 149 w Warszawie. Za kilka dni, a konkretniej 4 października stacja Kogut przy ulicy Jana Rosoła 68 w Warszawie również „zyska” sklep tworzony w ramach partnerstwa obu firm, o których wspominam w tym artykule.

svg%3E
Współpraca BP i Auchan to strzał w dziesiątkę. Wkrótce kolejne otwarcia 25

Współpraca BP i Auchan potwierdza, że ludzie chcą, by sklepy były otwarte również w niedzielę

Na przełomie listopada i grudnia mają otworzyć się kolejne placówki Easy Auchan – w Warszawie oraz Krakowie. Czekamy z niecierpliwością na kolejne miasta. Prawdę mówiąc, partnerstwo obu firm to strzał w dziesiątkę. Wszyscy doskonale wiemy, że stacje paliw czynne są całą dobę. W ten sposób działają również sklepy otwierane przez BP i Auchan. Pozwala to na szybkie zakupy podczas tankowania. Oczywiście, osoby, które planują po prostu przyjść do sklepu, również mogą skorzystać z szerokiej oferty produktowej – ba, nawet świeżo wypiekanego pieczywa! Największą zaletą jest wspomniana dostępność placówki przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Na jednej z pilotażowych stacji, przedsiębiorstwo BP wzbogaciło ofertę Wild Bean Cafe. Poszerzono ją o dania na miejscu i na wynoś. Jak myślicie, współpraca BP i Auchan zostanie przyjęta tak dobrze, że w przyszłym roku pojawią się placówki w kolejnych miastach? Jak sugeruje Gerard Gallet, dyrektor generalny Auchan Retail Polska obie firmy działają w perspektywie długofalowej, co sprawia, że chcą kontynuować dalszy rozwój sklepów Easy Auchan w roku 2022. Podobnego zdania jest Barbara Wiążewska, dyrektor generalny bp retail w Polsce. Informuje, że współpraca BP i Auchan spotkała się z pozytywnym odbiorem. Klienci, którzy raz odwiedzili stacje ze sklepami, regularnie do nich wracają.

Sprawdź również nasze artykuły z kategorii biznes.