Wyciekły informacje nt. iPhone SE 2022! Zobaczcie, co zaoferuje!

Data premiery nowego iPhone SE trzeciej generacji nie jest do końca znana. Jedne źródła mówią, że smartfon trafi na rynek jeszcze w tym roku, z kolei inne informują, że premiera odbędzie się na początku 2022 roku. Niemniej jednak w sieci pojawiają się przecieki nie tylko na temat specyfikacji, ale także wyglądu smartfona.

iPhone SE trafi na rynek w przyszłym roku?

Pierwsze wiadomości dotyczące iPhone SE trzeciej generacji mówiły, że budżetowy smartfon amerykańskiego giganta pojawi się na rynku jeszcze w tym roku. Bardziej prawdopodobnym scenariuszem jest premiera w pierwszej połowie 2022 roku, ponieważ nie tak dawno Apple zaprezentowało serię 13. W sieci pojawiają się kolejne informacje na temat nadchodzącego modelu.

Przeczytaj także: Straciłeś Apple ID? W odzyskaniu pomoże Ci wybrana przez Ciebie osoba

Reklama

Według przecieków udostępnionych na chińskim portalu Weibo przez znanego leakera o pseudonimie Arsenal będzie wyposażony w ekran LCD. Jest to opcja, która sprawi, że telefony będą znacznie tańsze. Z jednej strony ruch ten może zaskakiwać, ponieważ branża smartfonów oferuje teraz ekrany OLED. Z drugiej jednak strony, czy po budżetowych modelach można spodziewać się flagowych elementów? Jak widać, nie w przypadku Apple.

Opracowany na bazie modelu XR

Ekran LCD był już stosowany w poprzedniej generacji iPhone SE, a także nieco droższym iPhone XR. I to właśnie na tym modelu Apple ma opracować trzecia generacja SE. Pod względem designu urządzenie praktycznie nie zmieni się względem swojego poprzednika. Apple podobno zainstaluje tutaj 4,7-calowy wyświetlacz z przyciskiem Touch ID.

iphone se
Apple iPhone SE 2020

Trzeba jednak podkreślić, że smartfon będzie oferował wysoką wydajność, a to za sprawą najnowszego procesora Bionic A15. iPhone SE będzie także obsługiwał sieć 5G! Producent zaoferuje telefon w trzech wariantach pojemnościowych – 64, 128 i 256 GB. Wszystkie te wiadomości są na tę chwilę przypuszczeniami, dlatego trzeba je traktować z przymrużeniem oka.

Źródło: Weibo

1 - ilość komentarzy
  1. Lol, to będzie w końcu oparty na modelu XR czy będzie miał ekran 4,7″ z TouchID? Przecież te dwie informacje się wykluczają

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama