Connect
To Top

Wyjątkowe akcesoria Motorola na polskim rynku

Firma Binatone, producent akcesoriów marki Motorola, powraca w wielkim stylu na polski rynek, prezentując kompleksowe portfolio innowacyjnych urządzeń, które wyróżniają się oryginalnym, nowoczesnym designem.

Akcesoria Motorola na Polskim rynku

Binatone jest wiodącym globalnym producentem innowacyjnych usług IoT i smart home, rozwiązań elektronicznych dla dzieci, zwierząt i do domu, a także lifestylowych urządzeń audio i wideo.

Oferta Motoroli zapewnia duży wybór urządzeń zróżnicowanych zarówno pod względem designu, zastosowanych technologii, jak i ceny, dzięki czemu kompleksowo odpowiada na potrzeby konsumentów. Już niebawem będzie można nabyć takie urządzenia jak: kamerki domowe i samochodowe, akcesoria audio dla aktywnych – VerveLife, bezprzewodowe słuchawki Escape/Escape+, przenośne wodoodporne głośniki, słuchawki mono Bluetooth, a także słuchawki przewodowe.

Najnowsza gama akcesoriów Motorola już w Polsce

Jesteśmy dumni z najnowszej gamy akcesoriów Motorola, które są innowacyjne, a zarazem proste w obsłudze i funkcjonalne. Powstały z myślą o użytkownikach prowadzących aktywny tryb życia, którzy poszukują urządzeń dających maksymalną swobodę. Idealnym przykładem takich rozwiązań są pierwsze douszne bezprzewodowe słuchawki VerveOnes ME True wireless wprowadzone na rynek w 2016 roku. Dużym uznaniem cieszą się słuchawki bezprzewodowe z serii Escape, które zapewniają wysoką jakość w przystępnej cenie, a prawdziwym hitem stał się już sferyczny głośnik Bluetooth 2w1, który jest również stacją dokującą, ładującą słuchawki, a w chwili zdjęcia ich z urządzenia, dźwięk przenosi się wraz z nimi. Wkrótce na rynku pojawią się również nasze nowe kamery samochodowe.

– powiedział Marek Krygier, Country Manager firmy Binatone.

Za sprzedaż akcesoriów marki Motorola w Polsce odpowiadają: Marek Krygier – Country Manager, Stefan Citak  – Sales Manager oraz Marcin Niebudek – Key Account Manager.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media