135
Views

Microsoft w końcu zdecydował się na wydanie tańszej wersji kontrolera Xbox Elite Series 2. Jest to urządzenie, które ma zapewnić graczom lepsze doświadczenia podczas rozgrywki. Okazuje się jednak, że polska cena pada, nie jest tak niska, jak tego oczekiwano.

Microsoft zaprezentował podstawową wersję kontrolera Xbox Elite Series 2

Xbox Elite Series 2 to propozycja dla osób, które poszukują kontrolera, który zapewni im wydajność, customizację i trwałość. Tak właśnie swój nowy produkt określa gigant z Redmond. Najnowszy pad jest nieco ograniczoną wersją kontrolera z półki premium. Czytając “tańszy” mamy na myśli coś, czego cena nie odstrasza od samego początku. Niestety w przypadku polskiej ceny efekt jest zupełnie inny.

Pełnoprawna wersja pada Xbox Elite Series 2 w polskiej walucie to 699 złotych. Nie jest tanio, ale w zestawie znajdziemy wiele dodatków, takich jak stację dokującą do ładowania, zestaw 4 łopatek, dodatkowych drążków i padów kierunkowych czy futerał. Jak się okazuje, tańsza wersja pada jest nie tylko mocno ograniczona, jeśli chodzi o zawartość zestawu, ale również niewiele tańsza.

Tańszy kontroler Xbox Elite Series 2 w Polsce nie jest taki tani. Absurdalna cena!
Tańszy kontroler Xbox Elite Series 2 w Polsce nie jest taki tani. Absurdalna cena!

Zakup tańszego pada jest nieopłacalny

Nowy i co najważniejsze “tańszy” pad Xbox Elite Series 2 został wyceniony na 599,99 PLN! Tak, mocno okrojona wersja kontrolera do gier od Microsoftu jest tańsza jedynie o 100 złotych. Jeśli więc zastanawiacie się nad kupnem któregoś z nich, to zdecydowanie lepiej dołożyć sto złotych i wejść w posiadanie pełnoprawnej wersji z elementami zapasowymi!

Przeczytaj także: Microsoft odpowiada na ruch Sony. Xboxy podrożeją?

Tańszy kontroler Xbox Elite Series 2 w Polsce nie jest taki tani. Absurdalna cena!
Tańszy kontroler Xbox Elite Series 2 w Polsce nie jest taki tani. Absurdalna cena!

Wersja Core, bo tak właśnie nazywa się tańszy pad Elite Series 2, będzie dostępna w biało-czarnej wersji. Co ciekawe, wszelkie wymienione wyżej elementy, które znajdują sie w wersji premium kontrolera, będzie można zakupić oddzielnie – za “jedyne” 269 złotych. Coś tutaj zdecydowanie poszło nie tak.

Źródło i zdjęcia: Xbox

Kategoria artykułu
Peryferia
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

  All Comments

  • Nigdy nie zostawiam komentarzy, jednak tutaj zrobie wyjątek.

   Pad Xbox Elite ma poważna wade konstrukcyjna poniewaz nie rejestruje naciśnięcia (najczęściej) przycisku Y, czasem sa to inne przyciski. Posiadalem 2 sztuki tego modelu i w obydwu występował dokladnie ten sam problem, obydwa wróciłem.
   W padzie za 749zl to jest niedopuszczalne, to jest jakas kpina. Dla porównania, posiadam nadal 2 pady bezprzewodowe od xboxa 360, ktore kupilem w 2013 i nadal działają bez zarzutu, kosztowały mnie 149zl za sztukę.
   Wpiszcie w wyszukiwarce “xbox elite pad y button not working” lub unresponsive buttons

   https://www.reddit.com/r/xboxone/comments/nmv8f9/elite_series_2_consistent_problem_with/

   Tu gosc mial juz 4 pady i w kazdym ten sam problem.

   Jrn 13/09/2022 14:36
  • Każdy lubi Polaków dymać na pieniądze, nie dziwi mnie cena

   Diminus 10/09/2022 15:17