Site icon MenWorld.pl

Xbox Game Pass z planem rodzinnym! Będzie opłacalnie!

Microsoft cały czas stara się rozwijać swoją usługę dostępu do gier. Jak informuje Windows Central, gigant z Redmond planuje wprowadzenie planu rodzinnego do Xbox Game Pass, która pozwoli na granie pięciu osobom jednocześnie.

Xbox Game Pass cieszy się ogromną popularnością

Xbox Game Pass to rozwiązanie, które cieszy się niezwykłą popularnością zarówno wśród posiadaczy konsol Xbox, jak i pecetowców. Usługa daje dostęp do obszernej biblioteki gier, która stale się powiększa. Nic dziwnego, że przyciąga do siebie tak dużą ilość graczy. Rozwiązanie to ma jednak mały minus – z usługi może korzystać tylko jedna osoba.

Przeczytaj także: Nowe plany PS Plus! Sony odpowiada na Xbox Game Pass!

Dostęp do nowych gier w momencie premiery jest bardzo ciekawym i popularnym rozwiązaniem, które oferuje właśnie Xbox Game Pass. Microsoft cały czas poszerza swoją bibliotekę. W ostatnim czasie gigant z Redmond przejął przecież Activision-Blizzard, co oznacza, że prawdopodobnie najnowszy CoD pojawi się w momencie premiery na XGP.

Microsoft wprowadzi plan rodzinny do XGP?

Jak informuje bardzo dobrze poinformowany serwis Windows Central, Microsoft planuje wprowadzić do Xbox Game Pass plan rodzinny, który umożliwi korzystanie wielu użytkownikom z jednego abonamentu. Opcja ta ma być dostępna w wielu wariantach, a w tym najdroższym z usługi będzie mogło korzystać maksymalnie pięciu użytkowników.

Xbox Game Pass Ultimate w chmurze - przedstawiamy xCloud Sony
Xbox Game Pass z planem rodzinnym! Będzie opłacalnie!

W najdroższym planie w tym samym czasie będzie mogło grać aż pięciu użytkowników, a system, który nad tym czuwa, pierwotnie stworzony był z myślą o Office 365. Teraz przysłuży się graczom. Ceny oraz dokładna data premiery tego pakietu nie jest jeszcze znana. Wiadomo, że usługa ma zostać uruchomiona w tym roku, a ceny będą nieco niższe niż w przypadku planów indywidualnych. Pod znakiem zapytania stoi także kwestia tego, czy takie rozwiązanie będzie dostępne jednocześnie na konsolach i komputerach PC.

Źródło: Windows Central

Exit mobile version