Xbox Series X w wersji Gucci! Kwota zwala z nóg!

Microsoft i Gucci to kolaboracja, której nikt się nie spodziewał. Obie firmy w ramach współpracy przedstawiły specjalny projekt konsoli nowej generacji. Ile kosztuje specjalne wydanie Xbox Series X?

Microsoft x Gucci – projekt na premierę filmu

26 listopada do kin trafi film Dom Gucci. Fabuła produkcji opowiada o byłej żonie wnuka Guccio Gucci’ego, słynnego projektanta mody. Patrizia Reggiani, grana przez Lady Gagę planuje zabójstwo swojego męża Mauruzio Gucciego, w którego rolę wcielił się Adam Driver. Z okazji premiery filmu, Microsoft oraz Gucci ogłosili współpracę, w ramach której na rynku pojawiła się specjalna wersja konsoli Xbox Series X.

Konsola nowej generacji Xbox Series X, którą została zaprojektowana przez obie marki, posiada taką samą konstrukcję, jak pierwotna wersja konsoli. Warto jednak zaznaczyć, ze każdy element urządzenia zmodyfikowano. Widać, że konsola trafiła pod ręce projektantów marki modowej.

Reklama

Xbox Series X w wersji Gucci! Kwota zwala z nóg!
Xbox Series X w wersji Gucci! Kwota zwala z nóg!

Cena specjalnej wersji konsoli Xbox Series X zwala z nóg

Specjalną wersję konsoli Series X, którą stworzono w ramach kolaboracji Gucci i Microsoftu mocno zmieniono. Na zewnętrznej części obudowy konsoli znajdziemy laserowo wycięte litery „GG”. Jest to skrót nie tylko od nazwy Gucci, ale również zwrotu „Good Game”. Kontrolery Elite Series 2 w kolorze czarnym pokryto niebieskim i czerwonym paskiem. Na nich również znalazło się logo domu modowego.

Oczywiście konsola nie jest sprzedawana w klasycznym tekturowym pudełku jak normalne wersje konsoli Xbox Series X. Urządzenie schowano w specjalnej walizce z żółtą obwódką i wzorem charakterystycznym dla domu modowego Gucci. Na walizce również znajdziemy loga GG oraz czerwono-niebieski pasek.

Cena konsoli zaprojektowanej przez Microsoft i Gucci nie jest tania tak, jak w przypadku wszystkich produktów marki modowej. Powstanie 100 sztuk tej wersji konsoli, a cena jednego egzemplarzu będzie wynosić 10 tysięcy dolarów, czyli około 40 tysięcy złotych. Urządzenie trafi do sprzedaży 17 listopada.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama