Zamień swoje Nintendo Switch na… alarm na poczerwień

Nintendo Switch to najpopularniejszy handheld dostępny na rynku. Konsola pozwala grać dosłownie w każdym miejscu. Kiedy jednak leży nieużywana, może stać się alarmem działającym na podczerwień. Wszystko to za sprawą aplikacji Spy Alarm.

Konsola Nintendo Switch jako alarm

Konsola Nintendo Switch jest bardzo funkcjonalnym urządzeniem. Można nie tylko na niej grać, ale także przeglądać internet czy oglądać filmy. Aplikacja Spy Alarm sprawi, że handheld będzie mógł pełnić jeszcze jedną, bardzo ciekawą funkcję. Przenośna konsola do gier japońskiego producenta będzie mogła służyć jako alarm!

Jak informuje wydawca aplikacji Spy Alarm, Sebec, oprogramowanie wykorzystuje czujnik podczerwieni znajdujący się w prawym kontrolerze Joy-Con. Aplikacja tworzy niewidzialną wiązkę „lasera”. Konsolę wystarczy położyć na płaskiej powierzchni i skierować ją w stronę obszaru, który chcemy monitorować. Jeśli osoba przerwie wiązkę wywoła alarm w konsoli.

Aplikacja Spy Alarm nie zastąpi prawdziwego systemu alarmowego

Warto jednak pamiętać, że aplikacja Spy Alarm nie robi z konsoli Nintendo Switch systemu antywłamaniowego. Po prostu jest to ciekawy gadżet, który można wykorzystać podczas zabawy. Według producenta, aplikacja posiada wbudowane cztery różne dźwięki alarmów oraz rejestr danych. Aplikacja zapisuje każde wyzwolenie alarmu. Zasięg alarmu wynosi około jednego metra.

Przeczytaj także: Jaka konsola cieszyła się największą popularnością w I kwartale?

Nintendo Switch w ostatnim czasie stała się bardzo popularną konsolą. W pierwszym kwartale roku, Switch marki został najlepiej sprzedającą się konsolą. Nintendo sprzedało prawie dwukrotnie więcej konsol niż drugie PlayStation 5! W samym ubiegłym roku, handheld sprzedał się z nakładem 28,8 miliona egzemplarzy. To aż o 37% więcej niż rok wcześniej! Łącznie sprzedano 84,59 miliona sztuk Switcha!

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Leo Messi w MLS! Argentyńczyk blisko porozumienia!

Leo Messi w MLS to coś, o czym mówiło...

Holandia vs Argentyna. Pierwsza ćwierćfinałowa para MŚ 2022!

A jednak. Po zaciętym spotkaniu Argentyna - Australia, które...

Fame MMA 17: przypadkowo poznaliśmy nowe nazwiska

Całkiem przypadkiem poznaliśmy kilku zawodników, którzy wezmą udział podczas...

MŚ 2022 Katar. Holandia w ćwierćfinale po wygranej 3:1 z USA

Poznaliśmy pierwszą reprezentację, która dotarła do ćwierćfinału MŚ 2022...

Skład Polaków na Argentynę. Tak zagramy o awans!

Reprezentacja Polski zagra dziś swój ostatni mecz w ramach...


Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!