Kiedy wydawało się, że Piotr Zieliński pozostanie zawodnikiem Napoli, wszysto nagle uległo zmianie. Polak ma przenieść się do Al-Ahli, którego zawodnikami w tym okienku transferowym zostali już m.in. Roberto Firmino czy Riyad Mahrez. Zieliński w Arabii Saudyjskiej zarobi naprawdę ogromne pieniądze!

Chciał zostać, jednak klub wciskał go gdzie popadnie

Polski pomocnik był kluczową częścią wygrania przez Napoli mistrzostwa Włoch po raz pierwszy od ponad trzech dekad. Drużyna z Neapolu szukała jednak zarobku, aby podreperować budżet klubu. Wiele mówiło się o tym, że Piotr Zieliński zostanie w Napoli i tak też sugerował właściciel Lazio, który liczył na to, że polski pomocnik przeniesie się do Rzymu.

Przeczytaj także: Tu zagra Zieliński! Przyszłość Polaka wyjaśniona!

Zieliński miał zgodzić się na przedłużenie kontraktu, obniżając przy tym wymagania finansowe. Polski pomocnik był zdeterminowany na zostanie w kadrze Mistrza Włoch, pomimo tego, że drużyna z Neapolu nieustannie szukała dla niego transferu. Wydaje się, że ta saga dobiega końca, bo jak podają media, Piotr Zieliński w Arabii Saudyjskiej podpisze naprawdę duży kontrakt.

Przyszłość Zielińskiego w Neapolu niepewna. Transfer blisko; Wielki klub chce Zielińskiego! Głośny transfer!; Zieliński ma być dodatkiem do dyrektora sportowego. Zaskakujący transfer!; Zieliński dogadał się z nowym klubem. Transfer tuż, tuż!; Zieliński w Arabii Saudyjskiej zarobi ogromne pieniądze!
Zieliński w Arabii Saudyjskiej zarobi ogromne pieniądze!

Zieliński w Arabii Saudyjskiej. Zarobi krocie!

Zieliński w Arabii Saudyjskiej podpisze kontrakt na trzy lata, a za sezon gry w Al-Ahil zarobi aż 12 milionów euro. Kwota ta, po przeliczeniu na złotówki, daje nam przy obecnym kursie ponad 53 miliony złotych! Polski zawodnik trafi do drużyny, która tego lata ściągnęła do siebie takich zawodników, jak Roberto Firmino, Riyad Mahrez, Edouard Mendy czy Allan Saint-Maximin. Większość z nich jeszcze w poprzednim sezonie stanowiła o sile klubów z Premier League.

Zieliński w Arabii Saudyjskiej zarobi ogromne pieniądze!
Zieliński w Arabii Saudyjskiej zarobi ogromne pieniądze!

Ofensywa arabskiej piłki, a raczej szejków na europejski futbol trwa dalej. Co chwila słyszymy o nowych, znanych nazwiskach, które zasilają tamtejsze kluby. Nie ma się co dziwić, skoro mówimy tutaj o zarobkach, których większość europejskich drużyn nie może zaproponować.

Źródło: Twitter