Przyszłość Zielińskiego w Neapolu niepewna. Transfer blisko; Napoli w tym roku po raz pierwszy od ponad 30 lat zostało mistrzem kraju. Pomimo tego dokonania Luciano Spalletti nie zdecydował się na pozostanie trenerem klubu z Neapolu. Okazuje się, że Paulo Sousa zostanie trenerem mistrza Włoch! Napoli po 30 latach wróciło na szczyt włoskiej piłki Zakończony sezon Serie A od samego początku miał jednego lidera i było to SCC Napoli. Drużyna z Neapolu zdominowała domowe rozgrywki i wyprzedziła drugie w tabeli Lazio Rzym aż o 16 punktów. Niestety, kibice włoskiego klubu myśleli, że po zdobyciu mistrzostwa kraju równie dobrze będzie im się wiodło w europejskich rozgrywkach czy pucharze Włoch, jednak rzeczywistość okazała się brutalniejsza. Przeczytaj także: Neymar wróci? Jest gotów obciąć swoje wynagrodzenie! SSC Napoli w półfinale Ligi Mistrzów musiało uznać wyższość swojego podwórkowego rywala - drużyna Piotra Zielińskiego przegrała z AC Milan w dwumeczu 2-1, a w pucharze Włoch w 1/8 finału, zespół z Neapolu po karnych przegrał z Cremonese. Gdyby jednak zapytać kibiców tej drużyny, to najważniejszym wydarzeniem było odzyskanie tytułu mistrza Włoch po prawie 30 latach. Paulo Sousa zostanie trenerem mistrza Włoch! Wygranie mistrzostwa kraju było wielkim wydarzeniem w historii Napoli, jednak nie sprawiło, że trener Luciano Spalletti zdecydował się na zostanie w klubie. Obie strony nie mogły dogadać się w sprawie przedłużenia kontraktu. Potem pojawiła się informacja, że trener udaje się na długie wakacje. Teraz pojawiają się informacje, że to Paulo Sousa zostanie trenerem mistrza Włoch! Gianluca Di Marzo podaje, że Sousa obejmie Napoli. Fot. PZPN/Autor nieznany Otoczka wokół Sousy nie jest dobra, ponieważ pomimo obowiązującego go kontraktu z Salernitaną, Portugalczyk spotkał się z przedstawicielami Napoli. Jak podaje dziennikarz Gianluca Di Marzo, Paulo Sousa zostanie trenerem mistrza Włoch już wkrótce. Władze drużyny z Neapolu czekają tylko na odpowiedź byłego selekcjonera reprezentacji Polski. Mówi się, że Paulo Sousa zostanie trenerem mistrza Włoch na dwa lata, ponieważ właśnie taką propozycję kontraktu otrzymał. Co ciekawe, władze Napoli chcą zaoferować Salernitanie piłkarzy, aby klub zwolnił Portugalczyka z funkcji trenera.; Wielki klub chce Zielińskiego! Głośny transfer!; Zieliński ma być dodatkiem do dyrektora sportowego. Zaskakujący transfer!
141
Views

To tu zagra Zieliński w przyszłym sezonie. Wszystko zdradził właściciel Lazio, które starało się o polskiego zawodnika. Przyszłość pomocnika wyjaśniona!

Polak nie był pewien swojej przyszłości

Przyszłość Piotra Zielińskiego w Neapolu była długo niepewna. Klub zmagał się z kłopotami finansowymi, co skłoniło go do poszukiwania rozwiązań w związku z kontraktem pomocnika. Mówiono o możliwym transferze lub konieczności obniżenia pensji zawodnika. Jednak teraz wreszcie nastąpiło wyjaśnienie.

Przeczytaj także: Transferu Fabinho do Arabii Saudyjskiej. Wszystko przez psy

Przyszłość Zielińskiego w Neapolu niepewna. Transfer blisko; Wielki klub chce Zielińskiego! Głośny transfer!; Zieliński ma być dodatkiem do dyrektora sportowego. Zaskakujący transfer!; Zieliński dogadał się z nowym klubem. Transfer tuż, tuż!; Tu zagra Zieliński! Przyszłość Polaka wyjaśniona!
Tu zagra Zieliński! Przyszłość Polaka wyjaśniona!

W ostatnich tygodniach w mediach pojawiały się wieści na temat przyszłości Piotra Zielińskiego. Głównie ze względu na plotki o przenosinach do ligi arabskiej. Jednak Polak ostatecznie odmówił takiej perspektywy. Istniało także zainteresowanie ze strony wielkich europejskich klubów, takich jak West Ham United czy Manchester United. Szczególnie głośno było o ewentualnych przenosinach do Lazio, co dodatkowo podsycało spekulacje.

To tu zagra Zieliński! Wszystko jasne!

Jednak wreszcie nadszedł moment wyjaśnienia przyszłości Piotra Zielińskiego. Jak zdradził właściciel rzymskiego klubu, polski pomocnik podpisał przedłużenie kontraktu… z Napoli. Polak zdecydował się na obniżenie zarobków, co oznacza, że pozostaje w drużynie, w której odegrał ważną rolę w zdobyciu pierwszego Scudetto od 33 lat.

Tu zagra Zieliński! Przyszłość Polaka wyjaśniona!_1
Bartek Szluga przytoczył słowa właściciela Lazio, który zdradził, że “Zielu” podpisał kontrakt z Napoli. To tu zagra Zieliński w przyszłym sezonie. Źródło: Twitter

Decyzja Zielińskiego o pozostaniu w Neapolu przynosi ulgę zarówno kibicom, jak i klubowi, ale jest również szokująca. Właściciel Lazio wyznał, że Polak zaakceptował zdecydowanie gorsza warunki, niż oferowała mu drużyna z Rzymu.

Źródło: Twitter @BartekSzluga

Kategoria artykułu
Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.