300 zł dla sołtysa. Tak rząd chce "złapać" kolejne głosy?; 47-latek z Chełma spłacił kredyt. Szkoda, że nie swój
115
Views

Jeśli zainteresowałem Cię tym tematem i zastanawiasz się jak wygrać 50 tys euro, a do tego uzyskać szacunek na dzielni – odpowiadam. Z pewnością nie jest to coś, co Ty otrzymasz, przykro mi. Dlaczego? Już odpowiadam.

50 tys euro i szacunek na dzielni? Nie Ty go zdobędziesz.
50 tys euro i szacunek na dzielni? Nie Ty go zdobędziesz.

Jak zdobyć 50 tys euro? Musisz udać się do Urzikistanu. Czekaj, gdzie?!

Dobrze, już koniec żartów. To już dziś startuje turniej Call of Duty: Warzone “Trials of Urzikstan”, w którym popularni streamerzy będą walczyli o 50 tysięcy euro. Rzecz jasna, drugą, a może i ważniejszą nagrodą jest renoma wśród graczy w CoD. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że zobaczymy podczas turnieju naszego rodaka. Polskę będzie reprezentował popularny streamer Izak. Brakuje mi jednak mojego numeru jeden, jeśli chodzi o Warzone, a więc Leh’a. Szkoda.

Tak czy inaczej, oprócz Izaka w turnieju walczyć będą między innymi osoby z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji czy Włoch. Będzie to trzydniowy turniej, który można oglądać na żywo. Warto także wspomnieć o tym, że transmisję będą prowadzić tacy “gamingowi celebryci” jak Jasmine Kanuga, Chris Turn, Alan Brice czy Nfinity. Dodam jeszcze, że będzie to turniej, w którym 20 duetów z Europy będzie rywalizować w bitwach 2v2.

Wiele nowości w CoD Warzone 2! Co nas czeka w drugim sezonie?
Streamerzy będą walczyli o 50 tys euro w Urzikistanie

Gdzie oglądać turniej Call of Duty: Warzone “Trials of Urzikstan”?

To proste. Każdy z gracz Warzone będzie streamingował rozgrywkę na platformach takich jak Twitch czy YouTube. Inną możliwością jest śledzenie wydarzenia za pośrednictwem oficjalnego kanału Call of Duty na Twitch. Co ciekawe, widzowie oglądający turniej będą mogli zdobyć kody do gier!

Kiedy odbędzie się turniej “Trials of Urzikistan”? Wydarzenie startuje już dziś i potrwa przez trzy dni.

  • Dzień 1 – 22/01: 17:00 CET – 20:50 CET 
  • Dzień 2 – 23/01: 17:00 CET – 20:50 CET 
  • Dzień 3 – 24/01: 17:00 CET – 22:30 CET 
Wiele nowości w CoD Warzone 2! Co nas czeka w drugim sezonie?
CoD Warzone 2
Kategoria artykułu
Gry
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.