117
Views

Ślub to wielkie wydarzenie w naszym życiu, ponieważ rozpoczynamy zupełnie nowy rozdział. Jeśli jeszcze bardziej chciałbyś upamiętnić ten dzień dla siebie i swojej wybranki, firma Space Perspective ma dla Ciebie ciekawą i wyjątkową propozycję — ślub w kosmosie.

Ślub w kosmosie? To możliwe!

Ślub i wesele to nie tylko niezapomniane wrażenia, wejście w zupełnie nowy rozdział w życiu, ale także wydatki. Po co więc się ograniczać? Firma Space Perspective wystartowała z zupełnie oryginalnym pomysłem na ten wspaniały moment. Ślub w kosmosie brzmi jak pomysł z film sci-fi, jednak jest jak najbardziej realny.

Firma, która organizuje tak wyjątkowe śluby, posiada w swojej flocie balony, które są w stanie wynieść maksymalnie ośmiu pasażerów na wysokość trzydziestu kilometrów. Cały lot i ceremonia ma trwać około sześciu godzin, a sam lot na 30 km to dwugodzinna podróż. Z pewnością wrażenia są nie do opisania!

ślub w kosmosie Space Perspective
Ślub w przestrzeni kosmicznej to z pewnością niezapomniane przeżycie!

Space Perspective nie żąda dużej kwoty za lot

Ślub w kosmosie nie wydaje się jednak bardzo drogim przedsięwzięciem. Space Perspective wyceniło sobie taki lot na 125 tys. dolarów, co w przeliczeniu na złotówki wynosi około 500 tysięcy złotych. Patrząc, ile miliarderzy płacą za komercyjne loty w kosmos, ślub ten wydaje się sprawą groszową.

Wsiadając na pokład jednego z balonów Space Perspective mamy wgląd na całą naszą planetę! Balony te jednak nie ograniczają się jedynie do miejsc siedzących i toalety! W środku pojazdu kosmicznego znajduje się także bar oraz dostęp do sieci Wi-Fi, która pozwoli na bieżąco dzielić się relacją ze ślubu ze znajomymi! Oczywiście w cenie lotu jest także posiłek!

Pierwszy ślub w kosmosie ma odbyć się w 2024 roku.

Kategoria artykułu
Ciekawostki
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.