130
Views

W końcu jest! Chyba tak można zacząć tego newsa, ponieważ długo wyczekiwany monitor Acer Predator X25 pojawił się na polskim rynku. Monitor stworzony dla graczy posiada specyfikację, którą doceni każdy wymagający gamer!

Acer Predator X25 w końcu dostępny w Polsce

Monitor dla graczy Acer Monitor X25 trafił do polskiej sprzedaży. Model ten cechuje się 24,5-calwoym ekranem IPS w rozdzielczości Full HD, szybkością reakcji na poziomie 0,3 s oraz świetną częstotliwością odświeżania 360 Hz! Taka specyfikacja na pewno pozwoli na zystaknie przewagi nad przeciwnikiem.

Oczywiście to nie wszystko, ponieważ Acer w modelu Predator X25 wykorzystał także technologię Nvidia Reflex z oprogramowaniem Reflex Latency Analyzer. Oprogramowanie to jest odpowiedzialne za mierzenie czasu od momentu naciśnięcia przycisku myszki do momentu reakcji ekranu. Analiza wyniku pozwala na lepsze zoptymalizowanie połączenia pomiędzy kontrolerem, komputerem i monitorem.

Acer Predator X25
Acer Predator X25 - nowy monitor stworzony dla graczy

Technologie, które doceni każdy gracz

Na pokładzie monitora Predator X25 znajdziemy panel obsługujący standard HDR i pokrywający 99% kolorów palety sRGB. Model został wyposażony w czujnik, który samodzielnie dopiera poziom jasności i temperaturę barw do warunków oświetlenia. Funkcje LightSense i AdaptiveLight sprawiają, że granie na komputerze w różnych warunkach oświetleniowych jest niezwykle komfortowe. Tryb ProxiSense ma za zadanie przypomnieć graczowi o przerwie po upływie określonego czasu. Acer Predator X25 czuwa też nad wzorkiem użytkownika, ponieważ czujniki monitora regulują jasność pasków LED wyświetlacza.

Monitor posiada Predator GamieView, czyli tryby, które stworzone zostały z myślą o różnych gatunkach gier.

Acer Predator X25
Acer Predator X25 - nowy monitor stworzony dla graczy

Świetny design i ergonomiczna konstrukcja wpłynie na komfort użytkowania

Acer Predator X25 oferuje nie tylko bardzo dobrą specyfikację, ale również świetnie się prezentuje. Producent postawił tutaj na wąskie ramki wokół ekranu, a na konstrukcji obudowy znajdziemy aż pięć portów USB! Na tyle obudowy umieszczono stylowe podświetlenie, które można zsynchronizować z odtwarzaną muzyką lub rozgrywką.

Urządzenie jest bardzo ergonomiczne, ponieważ monitor można regulować w wielu płaszczyznach. Konstrukcja monitora Acer pozwala na jego obracanie, odchylanie, ustawianie w pionie i regulację wysokości.

Acer Predator X25 - nowy monitor stworzony dla graczy
Acer Predator X25 - nowy monitor stworzony dla graczy

Dostępność monitora Acer Predator X25

Najnowszy monitor marki Acer dostępny będzie w kwietniu 2021. Predator X25 został wyceniony na 3 999 złotych i będzie można kupić go w najpopularniejszych sklepach elektroniką.

Kategoria artykułu
Informacje Prasowe · Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.