145
Views

Pod koniec ubiegłego roku zaprezentowano obuwie adidas Originals NMD S1. Dziś marka wraca z nowym kolorem butów. Mint Carbon według mnie wygląda świetnie i zdecydowanie będzie pasować do większości stylizacji.

Sneaker Number 1 ma rozwijać linię NMD za sprawą elastycznego podejścia do funkcji oraz formy. Jakkolwiek to brzmi. Tak czy inaczej, adidas Originals NMD S1 mają według producenta wiele przemyślanych detali. O co chodzi? Między innymi o cholewce, która ma za sprawą bezszwowej skarpety 3D Primeknit zwiększać komfort. Podobne rozwiązanie od dawna “testują” między innymi sportowcy grający w piłkę nożną. Warto również zwrócić uwagę na panele boczne stworzone z monomeshu. Ma on zapewnić lepszy przewiew, a przy okazji – co przecież jest również ważne w przypadku sneakersów – ma wyglądać nowocześnie i… fajnie.

adidas Originals NMD S1 z nowym kolorem

Idźmy dalej. Producent zdecydował się na wykorzystanie technologii BOOST, która została “zamknięta” w półprzezroczystej powłoce TPU. Znawcy marki na pewno w podeszwie zewnętrznej rozpoznają nawiązanie do modelu Marathon TR z trójwymiarowym wzorem koniczyny. Czym jeszcze wyróżnia się obuwie? Przede wszystkim odblaskowymi sznurowadłami oraz formowanymi wkładkami.

Prezentowany model NMD S1 będzie sprzedawany w specjalnym opakowaniu premium. W boxie znajdziemy dwa worki na buty, niestandardowe prawidła oraz dodatkową parę sznurowadeł. Obuwie niebawem trafi do sklepów i będzie je można zakupić za pośrednictwem aplikacji adidas Confirmed lub w wybranych sklepach detalicznych.

Kategoria artykułu
Moda męska
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.