Site icon MenWorld.pl

AirPods Pro 2 zyskają funkcję, dzięki której zapomnisz o iPhone i Apple Watch

Apple AirPods 2 to słuchawki, o premierze których mówi się już od jakiegoś czasu. Według insiderów nowa generacja dousznych słuchawek od amerykańskiego giganta zadebiutuje w tym roku. Mają one oferować funkcję, dzięki której posiadanie przy sobie smartfona czy zegarka podczas ćwiczeń nie będzie potrzebne.

Apple szykuje się do premiery drugiej generacji słuchawek

Pierwsza generacja słuchawek AirPods Pro zadebiutowała trzy lata temu. Po takim czasie każdy spodziewa się premiery nowego modelu. Wielu ekspertów zgodnie twierdzi, że druga generacja słuchawek pojawi się na rynku jeszcze w tym roku. Słuchawki mają posiadać wiele funkcji, które na pewno docenią wszelkiego rodzaju użytkownicy.

Przeczytaj także: Apple najcenniejszą marką 2022! Rywale w tyle!

Reklama

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że Apple AirPods Pro 2 będą wyposażone w inteligentne ANC. System ten będzie automatycznie wyłączał funkcję ANC w momencie, kiedy urządzenie wykryje wybrany przez nas dźwięk, zdanie lub głos. Można więc powiedzieć, że ANC wyłączy się na nasze życzenie.

AirPods Pro 2 z funkcją dla aktywnych fizycznie

To jednak nie wszystko, ponieważ Apple AirPods 2 Pro mają zyskać świetną funkcję, którą na pewno docenią aktywne osoby. Mowa tutaj o pomiarze treningów. Zarówno Mark Gurman, jak i Debby Wu, czyli osoby pracujące w Bloombergu, przekazały, że słuchawki zyskają czujniki fitness. Byłyby więc w stanie śledzić naszą aktywność fizyczną.

Wbudowanie czujników fitness oznaczałoby tyle, że przy pewnej aktywności fizycznej, nie musielibyśmy mieć obok nas iPhone’a, a na nadgarstku Apple Watch’a. Nie ma jeszcze informacji, jakie dane zbierałyby czujniki, jednak z pewnością mówimy tutaj o liczeniu kroków, czy spalaniu kalorii.

Źródło: PhoneArena

Exit mobile version