135
Views

Kamery internetowe stały się naszym podstawowym narzędziem podczas pracy i nauki. Oczywiście w tego typu komunikacji chcemy, aby nasza łączność stała na jak najlepszym poziomie zarówno pod względem wizualnym, jak i audio. To właśnie oferuje kamera Alio FHD60.

Postaw na niezawodną kamerę internetową Alio FHD60

Nowa rzeczywistość jest znana każdemu z nas – zdalne nauczanie czy wideokonferencje w domowym zaciszu są obecnie czymś z czym musimy mierzyć się każdego dnia. Podczas pracy czy nauki musimy być skupieni, a kamera musi pracować bezbłędnie. Kamera internetowa Alio FHD60 jest idealnym urządzeniem, dzięki któremu będziemy mogli pracować i uczyć się bez zakłóceń.

Kamera internetowa Alio 60FHD zapewnia streamowanie wideo w rozdzielczości Full HD oraz świetną jakość dźwięku, dzięki mikrofonowi o zasięgu trzech metrów. Kąt widzenia obiektywu wykorzystanego w kamerze Alio ma 90 stopni. Dzięki czemu możliwe jest nagrywanie osoby znajdującej się przed urządzeniem, a nie całego otoczenia. Wielu z nas ceni sobie także prywatność, więc producent wyposażył Alio FHD60 w fizyczną zaślepkę zasłaniającą obiektyw.

Alio FHD60 - stworzona do zdalnego nauczania i pracy
Alio FHD60 - stworzona do zdalnego nauczania i pracy

Najlepsza w swojej klasie

Alio FHD60 to urządzenie, które zaoferuje najlepszą jakoś w swojej półce cenowej. Model posiada obiektyw o ustalonej na stałe ogniskowej (tzw. fixed focus),. Oznacza to, że nieważne czy stoimy dalej czy bliżej, zawsze mamy do czynienia z najlepszą ostrością.

Jednym z największych atutów kamery internetowej Alio FHD60 jest prostota jej instalacji. Uniwersalny uchwyt pozwala na zamontowanie kamerki na każdym monitorze, telewizorze czy powierzchni płaskiej. W zestawie znajduje się także statyw! Na obudowie znajdziemy specjalny gwint 1/4 cala, za pomocą którego możemy podłączyć kamerę do wspomnianego statywu.

Alio FHD60
Alio FHD60 - stworzona do zdalnego nauczania i pracy

Szeroka kompatybilność z aplikacjami i systemami operacyjnymi

Podczas pracy czy nauczania zdalnego korzystamy z różnego typu aplikacji. W przypadku Alio FHD60 nie ma problemu z kompatybilnością z najpopularniejszymi aplikacjami. Model współpracuje z takimi programami jak Microsoft Teams, Skype, TrueConf, Meet, Zoom, Discord, Webex, Cisco i wiele innych.

Podłączenie kamerki do komputera jest niezwykle proste. Urządzenie korzysta z interfejsu USB 2.0, więc podepniemy ją do każdego urządzenia wyposażonego w taki port. Interfejs USB 2.0 odpowiada również za zasilanie modelu. Kamera FHD60 jest kompatybilna z systemami Windows i macOS.

FHD60
Alio FHD60 - stworzona do zdalnego nauczania i pracy

Alio FHD60 – dostępność i cena

Kamera internetowa Alio FHD60 dostępna jest w sugerowanej cenie 220 złotych. Urządzenie można kupić u autoryzowanych sprzedawców online. Pełną specyfikację kamery znajdziecie na stronie producenta.

Kategoria artykułu
Informacje Prasowe
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.