124
Views

Alio to polska marka oferująca kamery biznesowe do wideokonferencji. Najnowszym urządzeniem jest kamera Alio FHD120 oferująca rejestrowanie obrazu w rozdzielczości Full HD oraz szerokokątny obiektyw 120 stopni!

Kamera Alio FHD120 oferuje najwyższą jakość rozmów

Obecna sytuacja na świecie sprawiła, że naszą podstawową formą kontaktu z klientami i współpracownikami są rozmowy wideo. Kamera Alio FHD120 to urządzenie, które zaoferuje najwyższą jakość komunikacji. Do tego wszystkiego cechuje się także wysoką jakością wykonania, dzięki czemu jest świetnym narzędziem pracy.

Producent zadłab o to, aby rozmowy prowadzone za wykorzystaniem kamery Alio FHD120 odbywały się bez żadnych zakłóceń. W kamerze znajdziemy obiektyw, który rejestruje obraz w rozdzielczości Full HD 1080p przy 30 klatkach na sekundę. Tak wysoka jakość gwarantuje ostry i szczegółowy obraz. Dodatkowo, na pokładzie znajdziemy specjalne algorytmy redukcji szumów 2D i 3D, które dbają o jakość obrazu, niezależnie od jakości oświetlenia pomieszczenia. Kamera została również wyposażona w technologię WDR (Wide Dynamic Range), dzięki której jakość obrazu jest wysoka – w jasnych, i w ciemnych pomieszczeniach.

Alio FHD120

Nie można również zapomnieć o jakości dźwięku. Kamera Alio FHD120 wyposażono w matrycę mikrofonów, których zasięg zbierania dźwięków to 3 metry.

Szerokokątny obiektyw to jedna z najważniejszych cech kamery

Alio FHD120 to model, który został wyposażony w szerokokątny obiektyw 120 stopni. Taki zakres pozwala na swobodne pracowanie podczas prezentacji. Dzięki szerokokątnemu obiektywowi, w kadrze zmieści się każdy uczestnik konferencji. Kamera FHD120 przystosowano do biznesowych wideorozmów.

Zastosowany obiektyw posiada także ustaloną na stałe ogniskową (fixed focus). Niezależnie od tego w jakiej odległości znajdujemy się od kamery FHD120, obraz zawsze będzie ostry!

Alio FHD120 to kamera biznesowa z szerokokątnym obiektywem
Alio FHD120 to kamera biznesowa z szerokokątnym obiektywem

Model kompatybilny jest z większością aplikacji dostępnych na rynku

W pracy każdy z nas korzysta z innych aplikacji do wideokonferencji. Kamera Alio FHD120 jest kompatybilna z większością z nich. Urządzenie współpracuje z takimi programami jak MS Teams, Skype, Zoom, TruConf, Meet i wiele innych. Model korzysta z interfejsu USB i działa z systemami Windows, Linux oraz macOS.

Alio FHD120
Alio FHD120 to kamera biznesowa z szerokokątnym obiektywem

Więcej informacji na temat biznesowej kamery internetowej Alio FHD120 znajduje się na stronie producenta.

Kategoria artykułu
Informacje Prasowe
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.