Android 12 będzie miał funkcję, którą w szczególności docenią gracze!

System Google Android 12 powoli zbliża się do swojej premiery. Mobilny system operacyjny przyniesie ze sobą sporo nowości – nowy wygląd, lepszą optymalizację i wiele funkcji, na które czekali użytkownicy smartfonów właśnie z tym systemem. Okazuje się, że jedna z nich mocno przypadnie do gustu miłośnikom mobilnych gier.

Android 12 niesie ze sobą sporą rewolucję

Pierwsze smartfony otrzymają system Android 12 już we wrześniu tego roku. Nowa wersja oprogramowania systemowego będzie prezentować się znacznie inaczej niż dotychczasowa generacja. Google postawiło na zupełnie nowe animacje, inny wygląd interfejsu, który będzie teraz bardziej minimalistyczny.

Nowy system mobilny będzie też lepiej zoptymalizowany pod względem wydajności. System ma działać zdecydowanie szybciej i płynniej. Tym, czym chwali się Google to kwestie bezpieczeństwa nowego systemu. Android 12 będzie skutecznie chronił danych użytkownika.

Android 12
„Dwunastka” to nie tylko nowy wygląd, ale też lepsza optymalizacja i większe bezpieczeństwo.

Nowa funkcja, która ucieszy graczy

System operacyjny przyniesie ze sobą wiele nowych funkcji, ale ta konkretna z pewnością zainteresuje graczy. Android 12 pozwoli na uruchomienie gry w momencie, gdy ta będzie się jeszcze ściągać. Obecnie nawet gry mobilne zaczynają ważyć sporo, ponieważ nawet w tym segmencie tytuły zyskują na lepszych rozwiązaniach graficznych.

Przeczytaj także: Wiedźmin trafia na urządzenia z Androidem!

Okazuje się, że nawet jeśli gra będzie ważyć kilka gigabajtów, bez problemu będziemy mogli ją odpalić, nawet wtedy, kiedy do końca się nie pobierze. Jak to działa? O możliwości wcześniejszego włączenia gry będą decydować deweloperzy, którzy wyznaczą minimalną ilość krytycznych danych, które będziemy musieli pobrać. Google dla przykładu podało, że aplikację, która waży łącznie 127 MB, będzie można uruchomić po pobraniu zaledwie 20 MB danych.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

OnePlus 11 Pro – specyfikacja ujawniona!

Wygląd OnePlus 11 Pro został ujawniony już w zeszłym...

Recenzja Huawei nova 10 Pro – design to jego drugie imię

Smartfon z wyświetlaczem OLED 120 Hz, ładowarką 100W, 8GB...

A jednak! Intel Arc A770 trafi do sprzedaży! Premiera i ceny

Wczoraj, podczas Innovation Pat Gelsinger, Intel potwierdził cenę i...

Instagram postanowił wydłużyć Stories. Potrwają zdecydowanie dłużej! Ile?

Stories najczęściej narzędzie używane przez użytkowników popularnego serwisu społecznościowego....

MSI zapowiada dysk Spatium M570 z prędkością nawet 12,3 GB

Firma MSI zapowiedziała nowy dysk SSD na interfejs PCIe...
Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj