Od poniedziałku 06.02 nowość w Biedronce. Tego nie było!
133
Views

Miliony klientów codziennie korzysta z promocji, jakie oferuje im aplikacja popularnej sieci sklepów. Jeśli dalej chcecie z niej korzystać bez przeszkód, konieczna będzie aktualizacja oprogramowania, ponieważ aplikacja Biedronka w obecnej wersji przestanie działać 29 stycznia.

Aplikacja Biedronka przestanie wkrótce działać

Sieć sklepów Biedronka oferuje aplikację, z której codziennie korzystają miliony użytkowników w całej Polsce. Nie ma się co dziwić, ponieważ aplikacja ta nie tylko pozwala na korzystanie z ciekawych promocji, ale również m.in. informuje o cenach danych produktów, będąc skanerem cen oraz o dostępności poszczególnych produktów w lokalnej Biedronce.

Chciałem być eko, a straciłem godność w Biedronce za 6 zł.; Aplikacja Biedronka przestanie działać! Musisz to zrobić
Aplikacja Biedronka przestanie działać! Musisz to zrobić! Fot. mat. wł.

Przeczytaj także: Telewizor z Android TV za 600 zł? Nie wierzysz? To patrz na to!

Aplikacja Biedronka jest z tego powodu jedną z podstawowych aplikacji dużej liczby Polaków. Każdy z nas przecież lubi kupować produkty spożywcze czy codziennego użytku w okazyjnych cenach. Według danych przekazanych prze sieć sklepów, z aplikacji korzysta 10,5 miliona użytkowników, którzy każdego tygodnia, dzięki aplikacji oszczędzają średnio ponad 8 milionów złotych. Dlatego też pamiętajcie, aby ją zaktualizować, ponieważ aplikacja Biedronka przestanie działać 29 stycznia.

Od poniedziałku 06.02 nowość w Biedronce. Tego nie było!; Aplikacja Biedronka przestanie działać! Musisz to zrobić
Z aplikacji sklepu Biedronka korzysta 10,5 mln użytkowników, którzy każdego tygodnia średnio oszczędzają ponad 8 milionów złotych. Fot. Mat. Wł.

Chcesz korzystać? Zaktualizuj aplikację

Obecna wersja aplikacji Biedronka będzie działać do 29 stycznia 2024 roku, później będzie ona po prostu nieaktualna, przez co stracimy jej funkcjonalność. Jak się okazuje nowa wersja, która będzie obowiązywać właśnie od 29 stycznia, przyniesie kilka nowości, które będą uzupełnieniem istniejących już funkcji.

Od poniedziałku 06.02 nowość w Biedronce. Tego nie było!; Aplikacja Biedronka przestanie działać! Musisz to zrobić
Aplikacja Biedronka przestanie działać! Musisz to zrobić! Fot. materiał własny

Dzięki funkcji Lista zakupów zniknie konieczność zapisywania niezbędnych produktów na kartce, czy też korzystania z innych narzędzi. Teraz klienci mogą sporządzić listę bezpośrednio w aplikacji Biedronka. Inną ważną nowością jest zastosowanie trybu ciemnego, który zwiększy komfort korzystania z aplikacji, jeśli dany użytkownik preferuje właśnie takie ustawienie ekranu. Nowa wersja aplikacji jest też dostępna dla wszystkich urządzeń Huawei – nie tylko tych z wbudowanym systemem Android.

Ewa Piechota, menedżerka ds. produktu z sekcji aplikacji w sieci Biedronka

Źródło: Biedronka

Kategoria artykułu
Urządzenia mobilne
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.