89
Views

Kilka lat temu rysiki byłby nieodłączną częścią palmtopów czy tabletów. Obecnie na rynku znajdziemy również smartfony wyposażone w ten element. Okazuje się, że Apple również zaprojektowało rysik dla iPhone! Czy trafi do sprzedaży?

Rysik dla iPhone? Apple nawet go wyprodukowało!

Rysik to niewielkie urządzenie, które ma na celu zwiększenie funkcjonalności tabletu czy smartfona. Najczęściej korzystają z niego projektanci czy ilustratorzy, dla których praca na tego typu urządzeniu, dzięk rysikowi, jest o wiele wygodniejsza.

Apple opracowuje rysik dla iPhone?
Apple opracowuje rysik dla iPhone?

Przeczytaj także: Chiny spamują Twittera materiałami +18. Wszystko by ukryć protesty!

Okazuje się, że Apple zaprojektowało rysik dla iPhone. Doniesienia jednego z leakerów, który udostępnił informacje w serwisie Weibo, mówią o tym, że amerykański producent nie tyle, co zaprojektował, ale również wyprodukował niedrogą wersję Apple Pencil. Ta z jakichś powodów nie trafiła do sprzedaży.

Mówimy o taniej wersji urządzenia

Jeśli wierzyć doniesieniom, które pojawiły się w serwisie Weibo, Apple zaprojektowało i wyprodukowało niedrogi rysik dla iPhone i iPad. Mówimy tutaj o budżetowej wersji dobrze znanego Apple Pencil. Urządzenie miało trafić na rynek podczas premiery iPhone 14. Miał on współpracować również z 10. generacją iPadów.

Apple opracowuje rysik dla iPhone?
Urządzenie nie weszło do sprzedaży, mimo, że było już gotowe na premierę iPhone 14!

Rysik do iPhone i iPadów ostatecznie nie trafił jednak do sprzedaży i nie ma informacji, dlaczego tak się stało. Autor wpisu twierdzi, że wyprodukowano już około miliona sztuk tego urządzenia. Apple nagle musiało więc zmienić dane. Sugeruje się, że cena budżetowego rysika miała wynosić ok. 50 USD, czyli ok. 300 złotych. Urządzenie miało być zasilane poprzez ekran iPhone/iPada.

Źródło: Weibo (via Twitter)

Tagi:
·
Kategoria artykułu
Gadżety
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.