Apple Watch 10 dostanie AI i otrzyma większy ekran

Apple Watch 10 i Ultra 3 zyskają mocniejszy procesor. pozwalający na wykorzystanie funkcji AI. Zmieni się także wygląd podstawowego modelu.
Apple Watch 10 dostanie AI i otrzyma większy ekran Apple Watch 10 dostanie AI i otrzyma większy ekran
Apple Watch 10 dostanie AI i otrzyma większy ekran

Miłośnicy inteligentnych zegarków z niecierpliwością czekają na moment premiery Apple Watch 10. W sieci pojawiają się ciekawe informacje na temat urządzenia, które prawdopodobnie zadebiutuje na rynku we wrześniu. Mowa tutaj nie tylko o zmianach w wyglądzie, ale także wsparciu AI.

Apple Watch 10 zyska wsparcie sztucznej inteligencji?

Rok 2024 stoi pod znakiem sztucznej inteligencji w urządzeniach. Najwięksi gracze na rynku implementują rozwiązania oparte na AI do swoich produktów i Apple nie jest inne. Już kilka miesięcy temu pojawiały się informacje sugerujące, że najnowsza seria iPhone 16, będzie wspierać Apple Intelligence.

Przeczytaj także: Nintendo Switch 2 będzie mocniejsze, jeśli to z nim zrobisz

Reklama

Informacje te zdają się potwierdzać ostatnie informacje dotyczące SoC – cała seria iPhone 16 ma pracować na tym samym procesorze, kiedy poprzednie generacje w wersji Pro oferowały mocniejsze chipsety. Wychodzi więc na to, że AI od Apple musi być oparte na A18. Okazuje się także, że sztuczna inteligencja kalifornijskiego giganta może trafić również do zegarków.

Apple Watch 8. Fot własne.; Apple Watch 10 dostanie AI i otrzyma większy ekran
Jubileuszowa edycja zegarka od Apple ma dostać wsparcie od AI. Fot. Apple Watch 8/ MenWorld.pl

AW10 zmieni także swój wygląd

Apple Watch 10 i Ultra 3 zostaną oparte na mocniejszym procesorze, który da możliwość korzystania z rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji. Nie ma jeszcze informacji na temat tego, z jakich funkcji będziemy mogli korzystać oraz jakie z nich będą dostępne w momencie premiery urządzenia.

Przecieki sugerują także, że nadejdą także zmiany w wyglądzie jubileuszowego urządzenia. Apple Watch 10 ma otrzymać większy ekran, podobny do tego, który znajdziemy w obecnym Apple Watch Ultra 2 – 1,92-cala. Do tego wszystkiego oba nadchodzące urządzenia mają być cieńsze.

Planujesz zakup Apple Watch Ultra 3? Lepiej poczekaj rok; Apple Watch 10 dostanie AI i otrzyma większy ekran
Apple Watch 10 zyska większy wyświetlacz, podobny do tego, jaki znajdziemy w modelu Ultra 2.

Wychodzi więc na to, że gruntowniejszych zmian w nadchodzącej serii zegarków od Apple nie znajdziemy, zostaną one jedynie odchudzone. Zdecydowanie ciekawsze wydają się funkcje oparte na AI, które rzekomo mają trafić do premierowych modeli smartwatchy giganta z Kalifornii.

Apple Watch 8. Fot własne.; Apple Watch 10 dostanie AI i otrzyma większy ekran
Apple Watch 10 dostanie AI i otrzyma większy ekran. Fot. Apple Watch 8/ MenWorld.pl

Źródło: opr. wł./Bloomberg

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama