Apple zaprezentuje jeszcze jedno, nieoczywiste urządzenie!

Już jutro, tj. 8 marca odbędzie się konferencja Apple, na której zaprezentowane zostaną nowe urządzenia. Oprócz zapowiadanych iPhone SE 5G, iPad Air i MacBook Air 2022 ma pojawić się również urządzenie, o którym do tej pory się nie mówiło.

Już jutro konferencja! Co na niej zobaczymy?

O nowych urządzeniach Apple mówi się już od dłuższego czasu. Głównym produktem jutrzejszej prezentacji ma być iPhone SE 5G, czyli budżetowy smartfon giganta z Cupertino. Trzecia generacja tego modelu nie będzie zbytnio różnić się od swojego poprzednika. Znajdziemy tutaj taki sam design, jednak największą różnicą względem SE (2020) będzie obecność flagowego procesora Apple Bionic A15 i modemu 5G.

Tani iPhone znika ze sklepów. Zastąpi go jeszcze tańszy model Apple
Tegoroczny SE ma wyglądać tak samo, jak poprzednik.

Przeczytaj także: Tani iPhone znika ze sklepów. Zastąpi go jeszcze tańszy model

Reklama

Smartfon nie będzie jednak jedynym urządzeniem, które zostanie zaprezentowane podczas jutrzejszej konferencji. Apple szykuje się również do przedstawienia nowego iPada Air oraz MacBooka Air 2022. Nie wykluczone jest również, że na konferencji zadebiutuje MacBook Pro 2022 lub stacjonarny komputer all-in-one iMac z większym ekranem. To jednak nie wszystko, ponieważ producent może mieć coś jeszcze w zanadrzu!

Apple ma asa w rękawie?

Jak podaje Mark Gurman z Bloomberg, Apple może zaskoczyć wszystkich i przedstawić urządzenie, o którym dotychczas nikt nie wspominał. Sugeruje on, że na konferencji możemy zobaczyć również zewnętrzny ekran dla profesjonalistów. Będzie on cechował się wysoką rozdzielczością i ma zastąpić ekran Pro Display XDR, który na rynku zadebiutował dwa lata temu.

Czym miałby charakteryzować się najnowszy monitor Apple? Według sugestii Gurmana ekran miałby otrzymać matrycę 7K. O tym, czy to wszystko będzie miało pokrycie z rzeczywistością, dowiemy się już jutro. Konferencja Peek Performance odbędzie się 8 marca o godzinie 19:00 czasu polskiego. Będzie ona transmitowana na stronie producenta oraz oficjalnym kanale na YouTube.

Źródło: Power On newsletter

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama