167
Views

Studio Wildcard udostępniło swoją grę ARK Survival Evolved za darmo na Steam, a przy okazji zapowiedziała jej kontynuację.

ARK Survival Evolved do odebrania za darmo na Steam! Zaprezentowano ARK 2!
Gra ARK Survival Evolved do odebrania za darmo!

Gra ARK Survival Evolved została udostępniona na Steam za darmo przez jej twórców. Do rąk graczy oddano za darmo także nowe DLC o nazwie Fjordur, który oferuje 140 kilometrów kwadratowych nowej ziemi do odkrycia. Na odbiór gry czas mamy do 19 czerwca. Tak prezentują się wymagania sprzętowe gry:

  • OS: Windows 7/8.1/10 (64-bit)
  • Procesor: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320 lub lepszy
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Grafika: NVIDIA GTX 670 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB lub lepsza
  • DirectX: Wersja 10
  • HDD: 60 GB wolnej przestrzeni
Trailer ARK 2

Kontynuacja ARK Survival Evolved nosi nazwę ARK 2 i powstaje na Unreal Engine 5, a głównym bohaterem ma być niejaki Vin Diesel. Jeśli mowa o fabule to otrzymujemy całkiem nową planetę, gdzie czekają na nas nowe przygody. Premiera jest planowa na rok 2023 na Xbox Series X/S oraz komputery osobiste (w dniu premiery gra będzie dostępna w usłudze Xbox Game Pass).

Źródło: Steam

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategoriigry.

Kategoria artykułu
Gry
Łukasz Łyszcz

Interesuję się głównie nowymi technologiami, ale lubię też prześledzić ważniejsze mecze piłki nożnej czy obejrzeć wyścig Formuły 1. Jakiś czas temu upodobałem sobie pisanie tekstów i prawdopodobnie wpadłeś na mój opis, zaraz po skończeniu czytania moich wypocin w "artykule", albo "recenzji".

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.