Balcerowski wzbudza zainteresowanie – „Podpisze kontrakt w NBA”

Balcerowski pomógł w zwycięstwie nad Los Angeles Lakers! [WIDEO]; Balcerowski wzbudza zainteresowanie - "Podpisze kontrakt w NBA" Balcerowski pomógł w zwycięstwie nad Los Angeles Lakers! [WIDEO]; Balcerowski wzbudza zainteresowanie - "Podpisze kontrakt w NBA"
Balcerowski wzbudza zainteresowanie - "Podpisze kontrakt w NBA" Fot. Celtics

Okazuje się, że Balcerowski wzbudza zainteresowanie klubów NBA. Jak podają media, po bardzo dobrych występach w Lidze Letniej w barwach Boston Celtics przykuł on uwagę kilku klubów najlepszej ligi świata!

Balcerowski wzbudza zainteresowanie. Trafi do NBA?

Mateusz Ligęza, dziennikarz sportowy Radia ZET, informuje o możliwości podpisania kontraktu przez Aleksandra Balcerowskiego z klubem NBA. Polski zawodnik zwrócił uwagę drużyn NBA po bardzo dobrych występach w Lidze Letniej, która odbyła się w Las Vegas.

Balcerowski pomógł w zwycięstwie nad Los Angeles Lakers! [WIDEO]; Balcerowski wzbudza zainteresowanie - "Podpisze kontrakt w NBA"
Balcerowski wzbudza zainteresowanie – „Podpisze kontrakt w NBA” Fot. Celtics

Przeczytaj także: Bayern Monachium gromi FC Rottach-Egern 27:0 [WIDEO]

Reklama

Balcerowski reprezentował letni skład Boston Celtics i notował średnio 7,4 punktu, 5 zbiórek, 1,4 asysty i 1,4 bloku na mecz. Wszystko to w pięciu spotkaniach, w których Balcerowski wystąpił w pierwszej piątce drużyny.

„Jest dobrze. Wzbudził zainteresowanie klubów NBA. Myślę, że podpisze kontrakt. Kwestia jego umowy i wykupu nie ma znaczenia. Dla ekip z NBA to grosze.”

Mateusz Ligęza we wpisie na swoim Twitterze

Polak znalazł się na celowniku klubów z NBA

Wiadomość o tym, że Balcerowski wzbudza zainteresowanie w NBA, wywołuje ogromne emocje w świecie polskiego basketu, gdyż Balcerowski jest jednym z najbardziej utalentowanych polskich zawodników.

Kiedy pierwszy mecz Olka Balcerowskiego w Celtics?; Balcerowski pomógł w zwycięstwie nad Los Angeles Lakers! [WIDEO]
Balcerowski wzbudza zainteresowanie – „Podpisze kontrakt w NBA” Fot. Celtics

Warto podkreślić, że obecnie Balcerowski posiada obowiązujący kontrakt z klubem Gran Canaria. Istnieje klauzula, zgodnie z którą, jeśli klub NBA chce podpisać z nim umowę, musi wykupić kontrakt zawodnika z hiszpańskiego klubu.

Kibice polskiej koszykówki trzymają kciuki za Balcerowskiego i z niecierpliwością czekają na rozwój wydarzeń. Przeskok do NBA byłby dla młodego zawodnika ogromnym krokiem w karierze, a Polska mogłaby chwalić się trzema zawodnikami w lidze NBA (Balcerowski, Sochan i Podziemski, który czeka na polskie obywatelstwo).

Źródło: Twitter @LigezaMateusz

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama