Site icon MenWorld.pl

Battlefield 2042 porażką. Gracze chcą zwrotu pieniędzy!

EA wierzyło, że Battlefield 2042 będzie grą, która podbije rynek. Tak się jednak nie stało. Tytuł studia EA DICE okazał się jednak totalnym niewypałem. Błędy techniczne, czy brak nowej zawartości to tylko początek problemów. Okazuje się, że gracze żądają zwrotu pieniędzy za grę! 

Klienci żądają zwrotu pieniędzy za Battlefield 2042 

Gracze nie są cierpliwym gatunkiem i oczekują od gier, aby te chodziły tak, jak należy. Battlefield 2042 nie jest tego doskonałym przykładem. Wydawca zapowiedział, że pierwszy sezon w grze rozpocznie się dopiero latem, co mocno rozzłościło graczy. Co więcej, gra jest pełna błędów, przez które rozgrywka jest mocno utrudniona. Taki stan rzeczy sprawił, że gracze zaczęli żądać zwrotu pieniędzy za kupioną grę.

Battlefield 2042
BF 2042 okazał się tak dużą porażką, że gracze żądają zwrotu pieniędzy!

W sieci pojawiła się petycja, w której społeczność gry Battlefield 2042 chce zwrotu swoich pieniędzy, ponieważ nie dostali gry, jaką im obiecano. Petycja dostępna jest w serwisie change.org i do momentu pisania tego newsa, podpisało ją ponad 19 tysięcy osób! W opisie petycji możemy przeczytać, że gra jest “żartem z klienta, który zdecydował się zakupić produkcję i wydał swoje pieniądze przez kłamliwą reklamę”. 

Gra okazała się kompletnym niewypałem

Battlefield 2042 miało być grą, która przyciągnie do ekrany osoby, które grały w największego rywala, czyli Call of Duty WarZone. Gra Activision również przeżywała okres, w której rozgrywkę niszczyli cheaterzy. Niemniej jednak COD cały czas oferuje nowe zawartości, a w ostatnim czasie pojawiła się nowa mapa. Gracze BF2042 nie mogą liczyć na razie na takie zmiany. Obietnice, które zostały złożone w momencie premiery gry, w dalszym ciągu nie zostały zrealizowane. 

Przeczytaj także: Call of Duty: Vanguard. Dlaczego ta świetna fabuła jest tak krótka?

Gra posiada również ogrom błędów, które uniemożliwiają rozgrywkę. Twórca petycji oznajmił, że jest w stałym kontakcie z prawnikiem, jednak jak oznajmił, aby ten zajął się sprawą, petycję musi podpisać ponad 50 tysięcy osób. Jak z tym problemem poradzi sobie Electronic Arts? Czy studio EA Dice naprawi grę, aby ta była grywalna? Sugeruje się, że tytuł przejdzie na tryb F2P. 
Źródło: Change.org

Exit mobile version