159
Views

Przygotuj się na działania w cieniu – Modern Warfare powraca! Najbardziej doceniana przez graczy seria Call of Duty doczeka się swojego długo oczekiwanego powrotu za sprawą Call of Duty: Modern Warfare, stworzonego od podstaw niesamowitego doświadczenia z premierą wyznaczoną na 25 października. Ten całkowicie nowy tytuł, wydawany przez Activision i tworzony przez Infinity Ward, przeniesie graczy w sam środek współczesnego konfliktu zbrojnego, gdzie podejmowane w ułamku sekundy decyzje mogą zachwiać globalnym balansem sił. Nowe Modern Warfare to spójna narracja i ujednolicona progresja w ramach wszystkich trybów: chwytającej za serce, epickiej kampanii dla pojedynczego gracza; pełnym akcji trybie dla wielu graczy oraz nowej zabawie w kooperacji.

Call of Duty: Modern Warfare to także nowy silnik będący w stanie zapewnić wciągające i fotorealistyczne doświadczenie. Nowa technologia wykorzystuje wszystkie najświeższe osiągnięcia w dziedzinie inżynierii wizualnej, w tym system fizyki pozwalający na najnowocześniejszą fotogrametrię; nowy, hybrydowy system strumieniowania oparty na płytkach; nowy system renderowania PBR; oświetlenie wolumetryczne; 4K HDR; NVIDIA ray-tracing (PC), a także nowy system generowania geometrii przez GPU i wiele więcej. Spectral rendering zaoferuje natomiast nowe spojrzenie na termiczne promieniowanie cieplne w grach i identyfikację podczerwieni zarówno odzwierciedlając termowizję, jak i noktowizję. Inwestycja w rozwiązania techniczne przekłada się na najnowocześniejszą animację i system kreacji kształtów, natomiast nowy zestaw narzędzi audio pozwala na pełną obsługę Dolby ATMOS na wspieranych platformach wraz z najnowszymi efektami symulacji dźwięku.

Od dzisiaj fani mogą składać zamówienia przedpremierowe na cyfrową wersję Modern Warfare, otrzymując dodatkowo żeton prestiżu, który będzie można natychmiastowo użyć w Call of Duty: Black Ops 4*.

CoD Modern Warfare zostanie wydane globalnie 25 października na PlayStation 4, Xbox One oraz PC. W pełni zoptymalizowaną wersję PC opracowano we współpracy z Beenox i będzie ona dostępna wyłącznie na Blizzard Battle.net, sieciowej platformie gamingowej od Blizzard Entertainment. Call of Duty: Modern Warfare jest wydawane przez Activision, spółkę zależną Activision Blizzard (NASDAQ: ATVI), oraz tworzone przez wielokrotnie nagradzane studio Infinity Ward, z dodatkowym wsparciem programistycznym od Raven Software.

Zdobywca licznych nagród i wyróżnień, w tym tytuł „Gry Roku” Academy of Interactive Arts and Scences, wydane w 2007 roku oryginalne Call of Duty 4: Modern Warfare zyskało światowe uznanie, zdobywając serca fanów na całym świecie. Dzięki dwóm kolejnym sequelom seria Modern Warfare pozostawiła niemożliwy do zatarcia ślad w branży gier jako jeden z najbardziej znanych i docenionych cyklów w jego historii.

* Wymaga oddzielnego zakupu Call of Duty: Black Ops 4 na platformie, na której złożone zostanie zamówienie przedpremierowe.

Kategoria artykułu
Gry · Informacje Prasowe
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.