Call of Duty Warzone 2 – data prawdopodobnej premiery znana!

Call of Duty Warzone 2 będzie miało swoją premierę jeszcze w tym roku. Teraz dowiedzieliśmy się, kiedy prawdopodobnie Activision Blizzard udostępni kolejną część swojej niezwykle popularnej gry typu battle royale!

Wiemy, kiedy Call of Duty Warzone 2 trafi do graczy?

Seria Call of Duty cieszy się wielką popularnością, jednak chyba żadna z gier nie była tak popularna, jak darmowy battle royale Warzone. Ta zadebiutowała w 2020 roku w czasie pandemii i od razu stała się hitem, który w dalszym ciągu jest jedną z najczęściej oglądanych gier na platformie Twitch. Nic dziwnego, gry wojenne zawsze cieszyły się wielkim zainteresowaniem.

Przeczytaj także: FIFA 23 za 29 groszy! Epic będzie realizować zamówienia!

Dlatego też nikogo nie zdziwiła informacja, że Activision Blizzard pracuje nad Call of Duty Warzone 2, czyli kontynuacją popularnego battle royala. Pierwsza część została nieco zniszczona przez hakerów, którzy skutecznie zabierali radość z gry innym, uczciwym graczom. Fani mają nadzieje, że w przypadku drugiej części zabezpieczenia anti-cheat będą zdecydowanie lepsze.

call of duty warzone 2
Call of Duty Warzone 2 - data prawdopodobnej premiery znana!

Prawdopodobna data premiery ujawiona

Wiemy, że Call of Duty Warzone 2 zadebiutuje jeszcze w tym roku, jednak dokładnych informacji nigdy nie dostaliśmy. Teraz w sieci pojawił się przeciek dotyczący możliwej daty premiery drugiej części popularnego battle royale. Za sprawą dokumentacji, która rzekomo należy do wydawcy, gra ma zadebiutować 16 listopada 2022 roku, czyli po premierze Modern Warfare (28 października).

W dokumencie możemy zobaczyć grę o kryptonimie „Cortez”, czyli Modern Warfare 2, które nazywane jest tak do czasu uruchomienia tytułu. Poniżej możemy natomiast zobaczyć datę premiery Call of Duty Warzone 2. Pamiętajcie jednak, że do takich informacji należy podchodzić z dystansem, ponieważ nie są one potwierdzone w żaden sposób.

Źródło: CharlieINTEL @Twitter (via Reddit)

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

KIA Stinger odchodzi z rynku. Następca niestety jest elektrykiem.

Następca choć już jest na rynku chwilę to nie...

Fame MMA 17: przypadkowo poznaliśmy nowe nazwiska

Całkiem przypadkiem poznaliśmy kilku zawodników, którzy wezmą udział podczas...

Huawei wycofuje się z Europy! Co to oznacza dla klientów?

Wygląda na to, że przez nacisk Stanów Zjednoczonych, kraje...

Subskrypcja Mercedesa nie jest legalna w Europie.

Ostatnio głośnym tematem stała się subskrypcja Mercedesa na zwiększenie...


Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!