112
Views

W końcu poznaliśmy polski cennik Honda Civic e:HEV 2022. Można już składać zamówienia u dealerów japońskiej marki. Cena startuje od 139 900 zł lub 1199 zł netto w przypadku finansowania Honda Finance.

To już jedenasta generacja popularnego, japońskiego auta. W najnowszej wersji Civic będzie sprzedawany tylko i wyłącznie w wersji hybrydowej. Mowa o samoładującym układzie e:HEV. Szczegóły na temat tego rozwiązania poznacie czytając ten artykuł. Wraz z wprowadzeniem Civic’a 11-generacji marka kończy realizację strategii Electric Vision, która zakłada elektryfikację układów napędowych we wszystkich europejskich modelach do końca bieżącego roku.

Cennik Honda Civic e:HEV 2022 startuje od 139 tys. zł
2022 Honda Civic e:HEV

Cennik Honda Civic e:HEV 2022 startuje od 139 tys. zł

Za tą kwotę otrzymujemy 17-calowe felgi aluminiowe, czujniki parkowania przód i tył, a także kamerę cofania. W wyposażeniu bazowym – Elegance – znalazł się również 7-calowy wyświetlacz wielofunkcyjny i nawigacja. System info-rozrywki współpracuje z Android Auto oraz Apple CarPlay. Oczywiście, producent zadbał również o kwestie bezpieczeństwa – Honda SENSING. Mowa między innymi o utrzymywaniu na pasie ruchu oraz asystencie jazdy w korku.

Wybierając bardziej rozbudowane wyposażenie – Sport – za 145 900 zł otrzymujemy skórę syntetyczną, reflektory przeciwmgłowe LED, czarne lusterka oraz 18-calowe felgi aluminiowe. W konfiguratorze znajduje się również wariant Advance za 159 900 zł. W tym przypadku zyskujemy 12-głośnikowy system audio BOSE, panoramiczny dach, adaptacyjne światła drogowe, 10,2-calowy ekran oraz 19-calowe felgi w dwóch odcieniach czerni. Wybierając tą wersję zyskujemy również fotele pokryte skórą oraz podgrzewaną kierownicę.

Jeśli chodzi o ratę 1199 zł netto, mowa o finansowaniu przez 48 miesięcy z rocznym limitem 20 tys. kilometrów i czynszem inicjalnym na poziomie 25 %. Jest to cena za model Honda Civic e:HEV 2,0 i-MMD Elegance wyceniony na kwotę 113 739,84 PLN netto. Szczegóły można poznać odwiedzając stronę Honda.pl.

Kategoria artykułu
Motoryzacja
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.