Chipsy o smaku waginy? Sprzedają je na Litwie!

Myślałem, że w kwestii smaku chipsów nic nas już nie zaskoczy, a jednak! Litewska firma właśnie zaprezentowała chipsy o smaku waginy!

Chipsy o smaku waginy? Ale, że jak?

Litewska firma CHAZZ słynie z kontrowersyjnych smaków ziemniaczanych chipsów. Do tej pory CHAZZ oferował smaki takie jak: małże, białe wino czy koktajli bloody mary. Jak się okazało, ich najnowszy produkt, czyli chipsy o smaku waginy cieszą się olbrzymią popularnością. Ich dokładna nazwa to „pus*y flavor”.

Mocno „prowokacyjny” smak chipsów i motywy jego stworzenia są podyktowane życiem społecznym młodych ludzi. Według portalu odditycentral.com można to tłumaczyć to w ten sposób:

Reklama

Według ostatnich badań młodzi ludzie są trzykrotnie mniej skłonni do zakochiwania się niż ich rodzice w tym samym wieku. Częściowo winne są media społecznościowe i nasze przejście do wirtualnego życia, ale jedna z litewskich firm produkujących chipsy ziemniaczane próbuje odwrócić ten trend, wprowadzając kontrowersyjną linię chipsów przeznaczonych wyłącznie dla osób w wieku 18 lat i starszych.

Czy spróbowalibyście chipsów o smaku waginy?

Źródło: odditycentral.com.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama