Activision dopiero przygotowuje się do premiery CoD Modern Warfare 2, a już ma spory problem. W ostatnim czasie uruchomiono jedynie wersję beta i jak się okazało, gracze posiadają już narzędzia do cheatowania w nowej, niewydanej jeszcze grze!

W CoD Modern Warfare 2 miało nie być cheaterów. Beta dowiodła czegoś innego!

Największą zmorą Call of Duty Warzone są cheaterzy. Fani FPSa od Activision mieli nadzieje, że producent stworzy odpowiednie narzędzie, które skutecznie powstrzyma wszystkich oszustów. Niestety, beta CoD Modern Warfare 2 pokazała, że nie ma na co liczyć.

Nowe Call of Duty rozchodzi się jak ciepłe bułeczki pomimo zaporowej ceny, C, CoD Modern Warfare 2 ma ogromny problem. A to tylko wersja beta!
Call of Duty Modern Warfare 2 zadebiutuje 28 października!

CoD Modern Warfare 2 zadebiutuje dopiero 28 października. Gra ma zawierać specjalny anti-cheat, który uniemożliwi wykorzystywania wspomagania rozgrywki. Albo system nie został jeszcze uruchomiony, albo jego prawdziwy chrzest bojowy nie poszedł zgodnie z planem. W becie MW2 roiło się od hakerów.

Przeczytaj także: Wymagania sprzętowe Call of Duty Modern Warfare 2 w becie

Nowy anti-cheat nie okazał się tak skuteczny, jak zapowiadano

Activision i Infinity Ward miało nadzieje, że nowy system anti-cheat będzie skuteczny i zapewni graczom spokojną rozgrywkę. Okazało się jednak, że jest inaczej. Podczas beta-testów CoD Modern Warfare 2 sprawdziło się najgorsze – użytkownicy posiadają już cheaty do niewydanej jeszcze gry.

O jakim wsparciu mówimy? Tak jak we wszystkich tego typu grach znajdziemy aimbota czy wallhacka, czyli narzędzi, które skutecznie utrudniają granie w strzelanki uczciwym graczom. Zarówno producent, jak i wydawca gry nie odnieśli się do tych informacji. Oczywiście nie jest to dobra informacja dla obu stron, ponieważ producent zapewniał graczy, że nowy anti-cheat będzie skuteczny, a pierwsi cheaterzy pojawili się już w wersji beta CoD Modern Warfare 2!

Źródło: TheMW2BetaPlug @Twitter