Don Diego vs Vasyl! Mocna walka na Gromda 10! Gdzie oglądać

Już 2 września odbędzie się 10 gala Gromda na której zawalczy Don Diego z Vasylem. Gdzie oglądać nadchodzące wydarzenie?

Don Diego powraca do Gromda!

Jeden z najlepszych zawodników walk na gołe pięści – Mateusz Kubiszyn aka Don Diego powraca by ponownie zawalczyć w tej oryginalnej formule. Niedawno zanotował swój debiut we „freakowej” organizacji High League, tocząc bój na zasadach MMA przeciwko Denisowi Załęckiemu. Kubiszyn na dystansie 3×3 minuty wypunktował „Bad Boya” i ostatecznie odniósł zwycięstwo. Do walk na gołe pięści powraca po ponad rocznej przerwie. Ostatni jego występ można było oglądać 7 maja 2021 roku, kiedy to w tzw. „superfighcie” walczył przeciwko Pawłowi „Bykowi” Strzelczykowi. Mateusz Kubiszyn swoje umiejętności stójkowe zawdzięcza swojej długoletniej karierze kickbokserskiej. W swoim dorobku ma ma tytuły mistrza Świata oraz Europy.

Niepokonany Ukraiński „czołg”

Wasyl Halycz to dobrze znana postać dla kibiców Gromdy. Słynie z bardzo „ciężkich rąk”, o czym zdążyło przekonać się kliku przeciwników. W ostatnim swoim występie walczył o 100 tysięcy złotych, czyli główną nagrodę w turnieju. Jego przeciwnikiem był Tomek „Zadyma” Gromadzki. Walka okazała się najbardziej ekscytującą w dziejach organizacji. Obaj zawodnicy dali z siebie wszystko. „Batalia” ringowa trwała do piątej, nielimitowanej rundy. Twarz Gromadzkiego była w opłakanym stanie i to lekarz zdecydował się przerwać pojedynek co automatycznie dało zwycięstwo Halyczowi.

Don Diego vs Vasyl! Mocna walka na Gromda 10! Gdzie oglądać?

Walka pomiędzy Kubiszynem, a Halyczem to jeden z półfinałów, który ma wyłonić najlepszego zawodnika w organizacji. Drugim półfinałowym pojedynkiem będzie walka Domalika z Goatem.

Gala odbędzie się już 2 września, transmisja z wydarzenia tylko za pomocą PPV.

Źródło zdjęć: portal Gromda.pl

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

UOKiK wygrywa w sądzie z właścicielem sieci Biedronka

Sąd podtrzymał decyzję UOKiK odnośnie kary 115 milionów złotych...

Jeremy Sochan zadebiutował w NBA! Zobaczcie, jak sobie poradził!

Jeremy Sochan zadebiutował w lidze NBA! Polak rozegrał dziś...

Sony zablokuje przejęcie Activision Blizzard przez Microsoft?

O przejęciu Activision Blizzard przez Microsoft dowiedzieliśmy się już...

Poznaliśmy wygląd smartfonu Samsung Galaxy A14

W sieci pojawiły się nowe rendery pokazujące jak może...
Tomasz Chruściel
Tomasz Chruścielhttps://menworld.pl
Pasjonat sportu i motoryzacji. Prywatnie trener personalny z wieloletnim doświadczenie. Moje "działka" to testy aut, aktualizacje z ringów i klatek na świecie oraz nowe technologie. Stay Tuned!