111
Views

FIFA 22 była grą, na którą czekało miliony graczy, jednak ostatnie doniesienia sprawiły, że miłośnicy wirtualnego futbolu od EA zaczęli spoglądać krzywo w stronę tej kultowej serii. Producent odniósł się do najnowszych doniesień na temat swojej gry.

Komunikat dotyczący FIFA 22 na Steam wywołał spore zamieszanie

Na platformie Steam pojawiła się opcja przedpremierowego kupna gry FIFA 22. W jednej z rubryk znajdowała się informacja, która sugerowała, że najnowsza odsłona piłkarskich zmagań, będzie dostępna jedynie na jeden komputer. Przypisanie gry do komputera, a nie do konta byłoby bardzo złym posunięciem ze strony producenta. Oznaczałoby to tyle, że po zmianie komputera na bardziej wydajny zestaw czy płyty głównej, gry nie moglibyśmy zainstalować ponownie.

Fifa 22
Komunikat sugeruje, że grę będzie można aktywować tylko na jednym komputerze.

Nie tylko ograniczyłoby to korzystanie z gry, bo przecież gra ze znajomymi na innym urządzeniu nie byłaby możliwa, to mocno wpłynęłaby na relacje między graczami a producentem. A te już są mocno nadszarpane, ponieważ FIFA 22 będzie oferowała zdecydowanie więcej na konsolach nowej generacji, niż na komputerach PC.

Przeczytaj także: Konsolowcy otrzymają lepszą wersję FIFY 22 niż gracze PC

EA wydaje oficjalne oświadczenie

W nawiązaniu do sprawy dostępności gry na więcej niż jeden komputer EA wydało oficjalne oświadczenie, które brzmi następująco.

Możemy potwierdzić, że nie ma limitu aktywacji gry FIFA 22 na komputerach osobistych na platformie Steam. Informacja ta była nieprawdziwa, a oznaczenie limitu zostało już usunięte. Przepraszamy za pomyłkę i dziękujemy naszej społeczności za zauważenie błędu.

Jak widać, EA nie planuje ograniczać instalacji gry tylko na jeden komputer. Jest to bardzo dobra wiadomość dla osób, które planują zakupić najnowszą odsłonę piłkarskiej gry od EA.

Tagi:
· · ·
Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.