EA Sports FC. Tego się nie spodziewaliśmy! Nowe info!
83
Views

EA Sports FC to gra, która w tym roku zastąpi kolejną odsłonę serii FIFA. Producent odkrył właśnie pierwsze karty i tego się nie spodziewaliśmy!

Koniec legendarnej serii FIFA

Z racji tego, że EA nie potrafiło dojść do porozumienia z Międzynarodową Federacją Piłki Nożnej w kwestii nowego kontraktu i licencjonowania nazwy, w 2023 nie zobaczymy już gry piłkarskiej kryjącej się pod nazwą FIFA. Tę zastąpi EA Sports FC.

Przeczytaj także: Polska gra zbanowana na Steam. Nie dla “piekielnej orgii”

Do tej pory wiadome było tylko to, że gra będzie nazywać się EA Sports FC. Wydawca postanowił zacząć odkrywać karty i wczoraj poznaliśmy nie tylko logo nowego tytułu, ale również wiele ciekawych szczegółów na temat samej rozgrywki.

EA Sports FC będzie FIFĄ w przebraniu

Jeśli liczyliście na gruntowne zmiany względem obecnej FIFY 23, to mocno się przeliczycie. W nowej grze EA znajdziemy wszystkie najmocniejsze ligi – od Premier League, przez Bundesligę i La Ligę, po Serie A czy Ligue 1. Oczywiście w tytule nie zabraknie polskich klubów, co oznacza, że będziemy mogli grać również naszą rodzimą PKO BP Ekstraklasą.

EA Sports FC. Tego się nie spodziewaliśmy! Nowe info!
W grze pojawią się wszystkie największe ligi oraz wiele więcej!

Pojawiły się informacje, że w popularnym trybie Ultimate Team znajdą się również kobiety. Taka opcja nie była jeszcze dostępna i FUT skupiał się do tej pory jedynie na samych piłkarzach. Przecieki mówią, że gra EA Sports FC pozwoli na mieszanie drużyn.

EA Sports FC. Tego się nie spodziewaliśmy! Nowe info!
Kobiety również mają trafić do popularnego trybu FUT! Źródło: Twitter

Co ciekawe, pomimo tego, że EA bierze rozwód z FIFA, to w grze w dalszym ciągu będziemy mogli zobaczyć wszystkie rozgrywki UEFA typu Liga Mistrzów, Liga Europy czy Liga Konferencji Europy.

Źródło: EA Sports/ Twitter @FUT23NEWS

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.