Site icon MenWorld.pl

EKIPA się rozpadła. Koniec wielkiego projektu influencerów

Koniec pewnej ery. Tak tą informację skomentują fani EKIPY. Projekt Friza finalnie się rozpadł i koniec został potwierdzony. EKIPA się rozpadła.

EKIPA się rozpadła. Koniec wielkiego projektu influencerów
EKIPA się rozpadła. Koniec wielkiego projektu influencerów

EKIPA powstała w 2018 roku i jej popularność rosła w zastraszającym tempie. Ich formę filmów zaczęli podrabiać mniejsi youtuberzy, czy nawet nowe twarze. Poza vlogami, ekipa wydała doskonale sprzedającą się płytę, czy słynne lody oraz napoje. Nie zabrakło nawet zeszytów z logiem marki. W 2021 roku sprawy zaczęły iść w przeciwnym kierunku niż zamierzały. Wyświetlenia zaczęły spadać, a kurs akcji Ekipy także. Youtuberzy finalnie zerwali ze sobą współpracę.

Informacja Karola Wiśniewskiego odnośnie rozpadu Ekipy

Ekipa od początku była nastawiona czysto na zysk

Fanom wydawało się, że projekt składa się ze świetnie bawiących się ze sobą znajomych, jednak był to projekt czysto biznesowy nastawiony na zysk. Problemy wokół Ekipy zaczęły się, gdy Sylwester Wardęga na swoim kanale mówił o hipokryzji i przekrętach, w tym o kradzieży loga Wersow.

HIPOKRYZJA EKIPY FRIZA (Wersow, Nowciax, Friz, Wujek Luki)
Materiał odnośnie hipokryzji i przekrętach

Nie wiadomo co będą robić poszczególne osoby z Ekipy. Czy będą chociaż niektórzy współpracować między sobą czy też nie. Wiadomo jednak, że praktycznie każdy z nich ma ogromne zasięgi w social mediach i na własną rękę będzie w stanie zorganizować sobie zajęcie i współprace z potencjalnymi reklamodawcami.

Źródło: Karol „Friz” Wiśniewski

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii internet.

Exit mobile version