Najmocniejszy smartfon z najnowszej serii Apple boryka się ze sporą ilością problemów. Notoryczne przegrzewanie skutecznie uniemożliwia granie na telefonie, a teraz okazuje się, że ekran w iPhone 15 Pro Max ulega wypaleniu się. Tak sugerują najnowsze doniesienia z sieci.

Ekran w iPhone 15 Pro Max wypala się, a telefon ma tylko miesiąc

iPhone 15 Pro Max nie może zaliczyć swojego debiutu do udanych. Bateria w telefonie, pomimo tego, że jest większa niż w poprzedniku, oferuje krótszy czas pracy, ładowanie telefonu bezprzewodową ładowarką w samochodach BMW uszkadza chip NFC, a przegrzewanie skutecznie utrudnia korzystanie z urządzenia. Teraz do tej listy problemów należy dopisać kolejny punkt.

Test Apple iPhone 15 Pro Max. Flagowy smartfon marki z Cupertino.; Ekran w iPhone 15 Pro Max ulega wypaleniu? Telefon ma miesiąc...
Ekran w iPhone 15 Pro Max ulega wypaleniu? Telefon ma miesiąc…

Przeczytaj także: Test Apple iPhone 15 Pro Max. Najlepszy smartfon na świecie?

Okazuje się bowiem, że ekran w iPhone 15 Pro Max ulega wypaleniu się. W sieci pojawiły się zdjęcia telefonu udostępnione przez użytkownika portalu X, Tarun Vats, który sugeruje, że 6.7-calowy wyświetlacz z odświeżeniem 120 Hz wypalił się i nadaje się tylko do wymiany. Przypomnijmy, że mówimy tutaj o telefonie, który miał swoją premierę miesiąc temu! Zdjęcia pochodzą zarówno z Reddita, jak i z oficjalnego forum producenta.

Warto jednak zaznaczyć, że nie ma sposobu na potwierdzenie wiarygodności tych zdjęć i czy rzeczywiście taki problem istnieje, o ile nie pojawi się więcej podobnych przypadków.

Źródło: Twitter/Reddit/Apple