82
Views

Na rynku pojawia się coraz więcej tytułów, które będą zdolne do pokazania nam wszystkich możliwości konsol nowej generacji. Jedną z takich gier jest Elden Ring, która została pokazana na gameplayu. Grafika zapiera dech w piersiach. 

Zobaczcie, jak wygląda Elden Ring

Dwa dni temu w sieci pojawiła się informacja od Bandi Namco, producenta gry Elden Ring, która mówiła o tym, że wkrótce zobaczymy kilkuminutowy gameplay nowej gry. Tak też się stało i wczoraj na kanale producenta pojawił się materiał rodem z nowej gry. 

Przeczytaj także: Samsung nie będzie inny! Gigant tworzy platformę do grania

Na materiale przygotowanym przez producenta zobaczyliśmy kilka sekwencji, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć rozgrywkę w różnych sytuacjach. Twórcy nie skupili się jedynie na pokazaniu pojedynczego wątku, a zdecydowanie więcej. Poniżej możecie zobaczyć oficjalny gameplay z gry.

Gra prezentuje się niesamowicie

Na materiale wideo z rozgrywki możemy zobaczyć m.in. walkę z bossem, pojedynek z mniejszymi przeciwnikami, sposób eksploracji rozległego świata oraz mapę. Pokazane zostały również przeróżne lokalizacje, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć mały ułamek tego, co przygotowali nam twórcy.

Elden Ring wydaje się obowiązkową propozycją dla fanów gier typu Dark Souls. Tytuł zaoferuje bardzo ciekawą historię i świetną rozgrywkę. Nowa gra Bandi Namco zadebiutuje na rynku 25 lutego 2022 roku i będzie dostępna na komputery PC, konsole nowej i starej generacji. Co więcej, w wersji kolekcjonerskiej znajdziemy grę, soundtrack w cyfrowej wersji, steelbook, artbook i figurkę.

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.