Etui iPhone 16 ukazuje nowy przycisk! Do czego służy?

W sieci pojawiły się dwa zdjęcia, które napędzają spiralę spekulacji i plotek na temat nadchodzącej serii iPhone 16!
Etui iPhone 16 potwierdzają zmiany w wyglądzie. [ZDJĘCIA] Etui iPhone 16 potwierdzają zmiany w wyglądzie. [ZDJĘCIA]
Etui iPhone 16 potwierdzają zmiany w wyglądzie. [ZDJĘCIA]. Fot. iPhone 15 Pro Max

Do premiery nowej serii smartfonów od Apple zostały trzy miesiące. Nadchodzące modele amerykańskiego producenta są celem spekulacji i przecieków. Etui iPhone 16 potwierdzają, jakie zmiany zajdą zarówno w wersji podstawowej, jak i Pro.

Etui iPhone 16 pokazują, jak będzie wyglądać seria

Prawdopodobnie we wrześniu zobaczymy najnowszą serię smartfonów kalifornijskiego producenta. O tym, że Apple planuje nieco zmienić design swoich urządzeń, wiemy od jakiegoś czasu. Zmiany w wyglądzie nie będą ogromne, jednak cała seria zostanie nieco odświeżona.

Przeczytaj także: Spotify odda ci pieniądze. Presja zadziałała. Jak je dostać?

Reklama

Test Apple iPhone 15 Pro Max. Flagowy smartfon marki z Cupertino.
Układ aparatów w wersji Pro będzie podobny, co w przypadku ostatnich dwóch generacji. Fot. iPhone 15 Pro Max (lewa) i iPhone 14 Pro Max (prawa).

O ile wygląd telefonów w dalszym ciągu jest zagadką, to w sieci regularniej pojawiają się przecieki, które mają nam pokazać, czego możemy się spodziewać. Zdjęci etui iPhone 16, krążące po internecie, sugeruje, że największe zmiany zajdą w podstawowych modelach i to głównie na wyspie aparatów.

Inny układ aparatów oraz dodatkowy przycisk

Jak sugerują przecieki, firmy odpowiedzialne za tworzenie szkieł obiektywów aparatów, rozpoczęły już produkcję dla firm Apple. Z przecieków możemy powiedzieć, że zarówno podstawowy model, jak i wersja Plus będą oferowały pionowy układ aparatów. Z kolei w wersji Pro znajdziemy obecny, standardowy układ.

Największą jednak zmianą w urządzeniach ma być dodatkowy przycisk. Ten będzie znajdował się pod przyciskiem blokady/zasilania i na ten moment nie ma informacji, do czego ma służyć. Bazując na wcześniejszych doniesieniach, przycisk ten będzie m.in. spustem migawki aparatów.

Źródło: opr. wł./gizchina

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama