eWinner, popularny bukmacher, kończy swoją działalność!
80
Views

eWinner to popularny bukmacher, który właśnie ogłosił, że z dniem 30 czerwca 2023 roku spółka kończy swoją działalność.

Zaskakujące informacje – eWinner kończy działalność

Zakłady bukmacherskie są bardzo popularne w naszym kraju, a eWinner był jednym z popularniejszych bukmacherów, w których można był składać zakłady. Okazuje się jednak, że spółka kończy swoją działalność. Jak podano w oficjalnej wiadomości, która została udostępniona na stronie bukmachera, spółka przestanie istnieć z diem 30 czerwca 2023 roku.

Przeczytaj także: Elon Musk łechta swoje ego na Twitterze… podbijając swoje zasięgi

eWinner, popularny bukmacher, kończy swoją działalność!
Popularny bukmacher ogłosił, że kończy swoją działalność.

W wiadomości możemy przeczytać, że bukmacher będzie przyjmował nowe zakłady i nowe depozyty do 31 marca 2023 roku. Spółka podkreśliła jednak, że wszystkie środki, które na swoich kontach posiadają klienci, są bezpieczne i zostaną wypłacone. Bukmacher zaleca, aby każdy klient do 30 czerwca 2023 roku wypłacił wszystkie swoje środki. Po tej dacie wszystkie zgromadzone środki na betKoncie zostaną wypłacone automatycznie.

Co więcej, w oficjalnej wiadomości od eWinner możemy przeczytać, że wszystkie bonusy na koncie klienta muszą być wykorzystane do 31 marca 2023 roku, natomiast punkty lojalnościowe powinny być wykorzystane do 27 kwietnia 2023 roku. Po tym czasie program ten zostanie zamknięty, a wszystkie punkty przepadną.

eWinner, popularny bukmacher, kończy swoją działalność!
eWinner, popularny bukmacher, kończy swoją działalność!

Źródło

Kategoria artykułu
Internet · Sport
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.