Wszyscy gracze lubią momenty, w których mogą zagrać w tytuły AAA zupełnie za darmo. Kto jeszcze nie miał okazji zagrać w najnowszego Far Cry 6, będzie mógł to zrobić podczas zbliżającego się weekendu. Gra będzie dostępna za darmo przez trzy dni!

Far Cry 6 za darmo przez weekend

Far Cry 6 to bardzo ciekawa gra studia Ubisoft. Seria na pewno nie stroni od kontrowersji. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zagrać w najnowszą odsłonę kultowego już tytułu, to nadarzy się do tego idealna okazja. Gra będzie dostępna za darmo na konsole starej i nowej generacji oraz na komputery PC.

far cry 6
Far Cry 6 za darmo! Trzeba się jednak śpieszyć!

Ubisoft ogłosiło darmowy weekend z grą Far Cry 6. W zbliżający się weekend będzie można w nią zagrać w zupełności za darmo, zarówno na komputerach PC, jak i konsolach PlayStation 4/5 oraz Xbox One/Series X i S. Darmowy okres zaczyna się w czwartek, 24 marca i kończy się w niedzielę 27.

Zagramy także w DLC

Jeśli chcieliście sprawdzić grę studia Ubisoft teraz będziecie mieć do tego świetną okazję. Trzeba również powiedzieć, że każdy, kto zdecyduje się po darmowym weekendzie zakupić grę szóstą część Far Cry, będzie mógł kontynuować rozgrywkę w miejscu, w którym zakończył darmowy okres.

Przeczytaj także: Aplikacja z Google Play kradła dane logowania do Facebooka!

Promocja na darmową grę w Far Cry wiąże się także z premierą nowego dodatku o nazwie Stranger Things. DLC ma trafić do ogólnego obiegu już 24 marca, więc każdy gracz będzie mógł sprawdzić dodatek bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Źródło: Twitter