...

FIFA 23 na PC za 103 zł! Taniej chyba nie znajdziesz

FIFA 23 na PC może nie należy do wybitnie udanych tytułów. Zapewne przez to też nie przygotowałem jeszcze jej recenzji – po prostu ta gra nie do końca mnie urzekła. Tak czy inaczej, istnieją dwie opcje, aby zdobyć ją w bardzo atrakcyjnej cenie. Takiej, przy której już faktycznie można rozważyć jej zakup.

Zacznę od tego, że posiadacze PS4, Xbox One oraz PC mogą „zdobyć” najnowszą odsłonę gry FIFA za 159 złotych. Posiadacze PS5 i Xbox Series S / X muszą niestety dołożyć nieco więcej pieniędzy, bowiem tytuł ten kosztuje na te konsole 199 zł. Mowa o promocji, którą „oferuje” RTV Euro AGD. Jest jednak jeszcze jedna opcja aby zdobyć FIFA 23 na PC za niższą kwotę, a mianowicie za 103 zł. Co trzeba zrobić aby kupić ją w tej cenie?

FIFA 23
FIFA 23 na PC za 103 zł! Taniej chyba nie znajdziesz

Świetna cena za FIFA 23 na PC

Wszystko za sprawą odnalezionej okazji przez użytkownika portalu Pepper.pl. Wykorzystując VPN, który „udaje”, że jesteśmy w Turcji, możemy zdobyć grę FIFA 23 na PC za 103 zł, a dokładnie za 419,99 TL. Temat jest bardzo prosty.

Włączamy dowolną aplikację VPN. Musimy ustawić Turcję jako kraj, w którym „aktualnie się znajdujemy”. Kolejnym krokiem jest kliknięcie w turecką podstronę EA – FIFA 23. I tutaj uwaga, jeśli cena będzie podawana w złotówkach, wyłączcie przeglądarkę i spróbujcie jeszcze raz, aby pojawiła się kwota 419,99 TL.

Na koniec wybieramy platformę oraz płacimy i możemy cieszyć się grą. A tak szczerze to będziecie sobie podnosili ciśnienie za każdym razem, gdy uruchomicie Ultimate Team. Powodzenia!

FIFA 23 na PC za 103 zł! Taniej chyba nie znajdziesz
FIFA 23 na PC za 103 zł! Taniej chyba nie znajdziesz

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Finaliści Car Of The Year 2023 ujawnieni, a głosowanie w styczniu

Głosowanie na tytuł Car Of The Year 2023 zbliża...

Rysik dla iPhone trafi do sprzedaży? Apple ma projekt

Kilka lat temu rysiki byłby nieodłączną częścią palmtopów czy...

KSI okradziony przez pracownika YouTube! Poważne oskarżenia!

KSI to jeden z najpopularniejszych YouTuberów na świecie. Jest...

Na popularnym serwisie aukcyjnym już tego nie kupisz.

Walka z motoryzacją wchodzi na kolejny poziom. Na popularnym...

Wodorowa Toyota Hilux, marka wkracza na nowy poziom bezemisyjności

Elektryczny napęd i ogniwa paliwowe. Tak, to wodorowa Toyota...


Daniel Laskowski
Daniel Laskowskihttp://menworld.pl
Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.