Film o Robercie Lewandowskim trafi na platformę Amazon Prime Video. Opowie on o życiu kapitana reprezentacji Polski oraz pokaże nigdy dotąd nieemitowane kulisy z życia napastnika FC Barcelony. Kiedy premiera filmu?

Niewidziane dotąd kulisy z życia polskiego piłkarza

Robert Lewandowski jest bezsprzecznie najlepszym polskim piłkarzem i prawdopodobnie najlepszym w historii polskiej piłki. Jest też wielką marką w świecie marketingu, dlatego też decyzja o nakręceniu filmu o życiu polskiego napastnika FC Barcelony nie powinna nikogo dziwić.

Gdzie oglądać hit Bayern vs PSG w internecie? Liga Mistrzów wraca!; Barcelona vs Man Utd. Gdzie oglądać mecz w internecie?; Wiadomo, dlaczego Lewandowski odszedł z Bayernu; Robert Lewandowski kontuzjowany! Jest źle!
Film opowie o życiu i drodze na szczyt Roberta Lewandowskiego. Fot. FC Barcelona

Przeczytaj także: Wiadomo, dlaczego Lewandowski odszedł z Bayernu

Film o Robercie Lewandowskim, jak mówi sam producent, pokaże materiały, które jeszcze nigdy dotąd nie ujrzały światła dziennego. Produkcja będzie dostępna na platformie streamingowej Amazon Prime Video. Kiedy?

Film o Robercie Lewandowskim zadebiutuje pod koniec marca

O czym dokładnie opowie film o Robercie Lewandowskim? Produkcja skupi się na życiu prywatnym, pracy czołowego polskiego piłkarza oraz jego życiu rodzinnym, jakie prowadzi w Hiszpanii. Prawdopodobnie dowiemy się również kilka ciekawych rzeczy na temat odejścia “Lewego” z Bayernu.

Kiedy premiera film? Plakat, który został udostępniony w sieci, sugeruje, że film będzie miał swoją premierę 31 marca i będzie dostępny tylko i wyłącznie na platformie streamingowej Amazona.

Film o Robercie Lewandowskim. Kiedy premiera?
Film o Robercie Lewandowskim. Kiedy premiera?

Źródło: Amazon