Fortnite na Igrzyskach Olimpijskich! To było do przewidzenia!_1
172
Views

Fortnite na Igrzyskach Olimpijskich? Tak, popularna gra komputerowa będzie służyła jako miejsce starć zawodników w kategorii “Strzelanie”. Już w czerwcu tego roku odbędzie się pierwsza edycja wydarzenia Olympic Esports Week.

Za miesiąc rusza pierwsza edycja wydarzenia Olympic ESports Week

W czerwcu, w dniach od 22 do 25, odbędzie się pierwsza edycja imprezy Olympic Esports Week zorganizowanej przez MiędzyNarodowy Komitet Olimpijski, Ministerstwem Kultury, Społeczności i Młodzieży, Ministerstwem Sportu Singapuru i Narodową Radą Olimpijską Singapuru.

Przeczytaj także: Hity PS Plus! 19 gier do odebrania za darmo!

Fortnite na Igrzyskach Olimpijskich! To było do przewidzenia!
Fortnite na Igrzyskach Olimpijskich! To było do przewidzenia!

W ciągu czterech dni trwania imprezy na scenie zasiądą topowi gracze, którzy będą rywalizować w różnych dziedzinach sportów symulowanych i pokaże to, co najlepsze w e-sportowej rywalizacji. Podczas wydarzenia zawodnicy będą zmagać się w dziesięciu tradycyjnych kategoriach, które rozgrywane będą w konkretnych grach. Jedną z nich będzie Fortnite.

Fortnite na Igrzyskach Olimpijskich

Fortnite na Igrzyskach Olimpijskich będzie grą, w której udział wezmą zawodnicy, którzy specjalizują się w “strzelectwie”. Gra dostanie specjalnie zaprojektowaną mapę, na której rywalizujący zawodnicy sprawdzą swoją celność oraz precyzję. W zawodach udział weźmie 12 graczy, którzy wygrali dedykowane zawody. Fortnite na Igrzyskach Olimpijskich nie będzie jedyną grą, ponieważ zawodników czekają takie konkurencje jak:

  • wyścigi samochodowe w grze Gran Turismo, 
  • taniec w Just Dance, szachy na Chess.com
  • kolarstwo w Zwift,  
  • tenis w grze Tennis: Clash
  • łucznictwo w Tic Tac Bow
  • baseball w WBSC eBASEBALL: Power Pros
  • regaty w Virtual Regatta
  • taekwondo w Virtual Taekwondo.
Fortnite na Igrzyskach Olimpijskich! To było do przewidzenia!_1
Fortnite na Igrzyskach Olimpijskich! To było do przewidzenia! Fot. Olympics

Źródło: Olympics

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.