Connect
To Top

Fostex TH-909 Sapphire Blue – 100 sztuk na cały świat

Fostex wprowadza analogiczną serię Sapphire Blue dla słuchawek TH-909. Te hi-endowe, otwarte słuchawki już niebawem pojawią się w tej jakże ciekawej limitowanej wersji w ilości zaledwie 100 sztuk na cały świat. Słuchawki otwarte Fostex TH-909 posiadają musze w wykończeniu specjalnym lakierem Sapphire Blue Urushi, zamiast standardowego Bordeaux.

Słuchawki w wersji ANNIVERSARY LIMITED EDITION

Fostex TH-909 cechują się bardzo szerokim zakresem dynamiki przy niskich zniekształceniach. To dzięki zastosowaniu przetwornika 50mm z napędem o sile indukcji 1.5 Tesli. Co ciekawe, słuchawki te posiadają unikalną technologię materiału membran. Tak zwana Biodyna to specjalna mieszanka bio-celulozy z dodatkiem włókien nieorganicznych. Zastosowanie takiego materiału zapewnia bogate niskie częstotliwości, a także naturalny, pełny środek pasma o znakomitej barwie. Mało tego! Wysokie tony posiadają znakomitą definicję i rozdzielczość. Ciekawostką jest także malowanie muszli specjalnym lakierem Urushi Sapphire Blue. Jest on wykonany w fabryce Sakamoto Urushi Factory istniejącej od 1900 roku. Coś, co zainteresuje prawdziwych… audiofili to odpowiedniej klasy kabel niezbalansowany z miedzi OFC o czystości 7N (99.99999%).

Fostex TH909 Saphire Blue, czyli edycja mocno limitowana. 100 sztuk na cały świat, 3 sztuki na Polskę.

Fostex TH909 Saphire Blue, czyli edycja mocno limitowana. 100 sztuk na cały świat, 3 sztuki na Polskę.

 

Fostex TH-909 Sapphire Blue – edycja naprawdę limitowana

Warto zaznaczyć, że Fostex TH-909 to edycja limitowana i jest ich tylko 100 sztuk na cały świat. Dlatego też są nie lata gratką dla wszystkich kolekcjonerów i koneserów dobrego brzmienia. Są to także jedne z nielicznych na świecie obecnie produkowanych słuchawek, jakie posiadają membrany będące bezpośrednią pochodną bio-celulozy. Na Polskę trafi jedynie 3 sztuki tego modelu.

Cena sugerowana słuchawek TH-909 Sapphire Blue w Polsce wynosi 7499zł brutto.

Dane techniczne

Rodzaj słuchawek: otwarte, dynamiczne
Impedancja:                        25 ohm
Skuteczność:                       100 dB/mW
Moc maksymalna:              1,800 mW
Pasmo przenoszenia:        5 – 45000 Hz
Waga:                                   około 390 gram (bez kabla)
Akcesoria:                            stojak, woreczek skórzany

 

Dystrybutorem słuchawek jest firma MIP www.mip.bz.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Muzyka

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.