Francja vs Maroko. Gdzie oglądać mecz półfinałowy?

Czy piękny sen Maroko będzie trwał, czy może Francja zniszczy go w kilka minut? Mecz Francja vs Maroko może zakończyć się szokującym wynikiem. Gdzie oglądać drugie spotkanie półfinałowe?

Piękny sen Maroko! Niech trwa jak najdłużej!

Reprezentacja Maroko przeżywa jeden z najpiękniejszych snów w historii futbolu. Drużyna z Afryki była skazywana na porażkę już w fazie grupowej. Na swojej drodze mieli nie tylko Chorwację, ale także Belgię oraz Kanadę. Marokańczycy mieli bić się z Kanadą o zajęcie trzeciego miejsca, jednak ku zaskoczeniu wszystkich wygrali swoją grupę. Zwyciężyli z Belgią i Kanadą, a zremisowali z Chorwacją.

Francja vs Maroko. Gdzie oglądać mecz półfinałowy?
Czy Kylian Mbappe poprowadzi Francję do finału? Fot. Internet

Przeczytaj także: Eliminacje Euro 2024. Reprezentacja nie zagra na Narodowym?

Reklama

Wyszli z grupy z pierwszego miejsca i w kolejnej fazie mierzyli się z Hiszpanią. Reprezentacja Maroko ponownie była stawiana na przegranej pozycji, ale świetna i rozważna gra w defensywie sprawiła, że mecz musiał rozstrzygnąć się w karnych. Tam świetną postawę zaprezentował bramkarz Maroka, Bono, a Hiszpania nie trafiła żadnego karnego. Kolejny przeciwnik? Portugalia! Tam również nikt nie spodziewał się, że mecz potoczy się tak, jak to się stało. Reprezentanci Afryki strzelili gola w 42. minucie i odesłali Cristiano Ronaldo do domu.

Francja vs Maroko. Gdzie oglądać mecz?

Teraz przed reprezentacją Maroko najtrudniejszy mecz ze wszystkich, ponieważ ich przeciwnikiem będzie panujący mistrz świata – reprezentacja Francji. Francuzi bez problemów wygrali swoją grupę, a po drodze rozprawili się z Polską i wygrali swój ćwierćfinałowy pojedynek z Francją. Teraz ciąży na nich presja faworyta. Maroko nic nie musi, a może. Gdzie więc oglądać mecz Francja vs Maroko?

Mecz Francja vs Maroko rozpocznie się dziś o godz. 20:00 na Al Bayt Stadium. Spotkanie to będzie transmitowane na wielu kanałach Telewizji Polskiej – TVP 1, TVP Sport i TVP 4K. Pojedynek półfinałowy można oglądać również na stronie TVP Sport oraz aplikacji mobilnej i smart TV. Na zwycięzcę tej pary półfinałowej, w finale czeka już Argentyna.

mś 2022, Francja vs Maroko. Gdzie oglądać mecz półfinałowy?
Kto zagra w finale MŚ w Katarze?

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama