Z Galaxy S25 Ultra Samsung wróci do korzeni. Całe szczęście!

Do premiery Samsunga Galaxy S25 Ultra zostało jeszcze kilka miesięcy, ale już teraz mówi się o kluczowej zmianie w wyglądzie urządzenia.
Z Galaxy S25 Ultra Samsung wróci do korzeni. Całe szczęście! Z Galaxy S25 Ultra Samsung wróci do korzeni. Całe szczęście!
Z Galaxy S25 Ultra Samsung wróci do korzeni. Całe szczęście! Fot. Galaxy S24 Ultra/MenWorld

Samsung Galaxy S25 Ultra ma być najmocniejszym smartfonem w nadchodzącej serii południowokoreańskiego giganta. Okazuje się, że producent planuje wrócić do korzeni i w wyglądzie nastąpi kluczowa zmiana.

Samsung Galaxy S25 Ultra zmieni się względem poprzednika

W 2025 roku na rynek, jak co roku, trafi nowa gama flagowych modeli od Samsunga. Pomimo tego, że do premiery wspomnianych urządzeń pozostało jeszcze kilka miesięcy, to w sieci pojawiają się przecieki, które mają rzucić światło na to, co zaoferują te smartfony. Najnowsze plotki tyczą się flagowego modelu Galaxy S25 Ultra.

Przeczytaj także: Mobvoi TicWatch Pro 5 Elite Edition. Na próżno szukać dalej

Reklama

Najpierw pojawiły się informacje dotyczące procesora, jaki zostanie zamontowany w najnowszych smartfonach Samsunga. Z powodu problemów z autorskim Exynosem 2500 (uzysk obecnie wynosi 40 proc., a do startu masowej produkcji potrzeba 60%) oraz wzrostem cen Snapdragona 8 Gen 4, gigant może zdecydować się na wykorzystanie procesora MediaTek Dimensity 9400.

Teraz pojawiły się informacje dotyczące wyglądu urządzenia.

Samsung Galaxy S24 Ultra 1 TB.; Z Galaxy S25 Ultra Samsung wróci do korzeni. Całe szczęście!
Samsung Galaxy S25 Ultra nie tylko może być napędzany zupełnie innym procesorem niż kiedykolwiek, ale także dostanie nowy design. Fot. Samsung Galaxy S24 Ultra, MenWorld

Zmiany wpłyną na komfort użytkowania smartfona

Obecnie sprzedawana generacja modelu Ultra, czyli Galaxy S24, prezentuje bardzo kanciasty design, który może odstraszać użytkowników. W połączeniu ze sporymi wymiarami urządzenia otrzymujemy smartfon, który dla wielu może nie być zbyt wygodny w użytkowaniu. Wygląda na to, że Samsung w modelu Galaxy S25 Ultra zrezygnuje z tego designu i wróci do korzeni. Jak podają przecieki, przyszłoroczny flagowiec ma kształtem przypominać Galaxy Note 7!

Z Galaxy S25 Ultra Samsung wróci do korzeni. Całe szczęście!
S25 Ultra ma czerpać wiele z wyglądu starego Galaxy Note 7!

Oznacza to, że Galaxy S25 Ultra będzie miał zaokrągloną konstrukcję, a jak podaje leaker @UniverseIce, flagowiec będzie też cienki – jego grubość ma wynosić 8,4 mm. Z racji takich wymiarów Samsung napotyka problemy z wyposażeniem smartfona w baterię o pojemności większej niż 5000 mAh. Pojawiają się jednak słuchy, że w S25 Ultra zamontowany zostanie akumulator o innowacyjnej technologii podobnej do tej, którą zaprezentował One Plus w modelu Ace 3 Pro. Mowa o „Glacier Battery”.

Samsung Galaxy S24 Ultra 1 TB.; Z Galaxy S25 Ultra Samsung wróci do korzeni. Całe szczęście!
Przyszłoroczny model ma być cieńszy o 2 mm od swojego poprzednika. Fot. Samsung Galaxy S24 Ultra, MenWorld.

Źródło: opr. wł./WCCFTech

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama